Najstarší brat Luke vstupuje do Chrisa a Liam Hemsworthovho veselý Instagram Feud

Vyzdvihnúť tam, kde Chris Hemsworth, 32 a Liam Hemsworth, 26, prestali, najstarší Hemsworth, Luke, 35, nedávno pripojil sa k faux Instagram konfliktu medzi svojimi slávnymi bratmi.

Luke vstúpil do ringu v utorok tým, že zdieľal fotografiu, ktorá ukazuje Chris a skupinu priateľov, ktorí sa tešia na pár pív na slnku. Peklo skupiny je však unesené tým, že hercom sa vystupujú svaly leskajúce sa na slnku.

“Hey @ chrishemsworth si dokonca zdvihnite bro @ @ lykemun @merysurfboards” Luke vykríkol svojho brata v titulku. Zrejme to bola rétorická otázka.

Ahoj @chrishemsworth si dokonca zdvihnite bro? @lukemun @emerysurfboards

Fotografie odoslaná hemsworthluke (@ hemsworthluke) dňa

SPOJENÉ: 17 najchutnejších instagramov rodiny Hemsworthovej

Bratská bitka skutočne začala v októbri, keď Liam umiestnil Instagramovu fotografiu svojho psa Taniho, ktorý žuval na akčnú postavu Thora. “Tani je najobľúbenejšia žuvacia hračka #Toursday” on označil fotografiu rozmazanej bábiky v ústach psov:

Tani je obľúbená žuvacia hračka. #Thorsday

Fotografie, ktorú poslal Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

Chris odpovedal písaním na Liamovom decembrovom obálke Zdravie mužov, a zdieľanie fotografie jeho umeleckých diel na Instagram:

@liamhemsworth

Fotografie vyslaná Chrisom Hemsworthom (@ chrishemsworth)

Liam sa o niekoľko dní neskôr prepálil tým, že poslal fotku Chrisovej debetu v decembri Vanity Fair, ktorý on urobil s červeným markerom.

“Naozaj skvelý cover bro @ @ chrishemsworth,” napísal vedľa obrázka svojej práce.

Naozaj skvelé krytie! @chrishemsworth

Fotografie, ktorú poslal Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

Odpoveď Liamu skončila sparing, to znamená, kým sa Luke nedávno pripojil.!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map