Nakoniec vieme, kto vykonáva na Kráľovskej svadbe

Nie je to žiadna Beychella, ale kráľovská svadba mala lepšiu hudobnú zostavu, ako je tanečník DJ na recepcii druhého bratranca.

Hostia ako George a Amal Clooney, Oprah Winfrey a Priyanka Chopra boli vyčerpaní Eltonom Johnom počas obedovej recepcie, ktorú hostila kráľovná Alžbeta v St. George’s Hall po obrade v kaplnke sv..

Nebolo prekvapením, že Elton John vystúpil na svadbe vzhľadom na to, že legendárny Brit tiež hral na svadbe princa Williama a Kate Middletonovej v roku 2011. John bol dobrým priateľom Harryho a Williamovej mamy, neskoro princeznej Diany, ktorý mu dáva úctu tým, že jej najmladšiemu synovi dáva svadobný dar. Navyše, aký lepší spôsob, ako sa pripraviť na rozlúčku s Gucciho rozlúčkou ako tým, že získate trochu praxe pred kráľovským famom? Neskôr 200 hostí oslaví pár na večernej recepcii vo Frogmore House.

Očakáva sa, že Spice Girls budú hrať, najmä potom, čo Mel B. (Scary Spice) vynechal niekoľko sugestívnych rád počas vystúpenia na Skutočný späť vo februári.

Ostatné mená, ktoré boli v kruhu hodené, zahŕňali aj Coldplay (rovnako ako každý ďalší 30-niečo biely muž, Harry je zrejme veľký fanúšik), Ed Sheeran a James Blunt. Spomeniete si na Blunta ako speváčka a skladateľky za jedným hitom “Krásny” – ale on tiež zrejme strávil čas v armáde spolu s Harrym a bol kedysi predvolaný princom, aby vystúpil v roku 2016 Games Invictus. Keď princ volá…

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 1

map