Nákup tejto vône je ako bytí s Jake Gyllenhaal pre večnosť

Ďalším dôvodom, prečo sa nechcete, aby sa medzi vami a vašim Calvinom dostalo niečo: značka práve oznámila, že ocenená herec a všetko okolo bábätka Jake Gyllenhaal je novou tvárou svojej vône Eternity a kolínskej.

Ako jeden z našich večných Hollywoodov rozdrví, herec je * dokonalý * vhodný pre jednu z najznámejších vôní značky, ktoré sme mali na sebe, odkedy sme ju prvýkrát šplhali na strednú školu.  

SÚVISIACE: Jake Gyllenhaal Konečne (Zriedka) Odpovede na otázku O Taylor Swift

Spolu s Gyllenhaalom v kampani je model a advokátka Liya Kebede a štvorročná herečka Leila. Fotografovaný fotografom Willy Vanderperre, čierny a biely obraz tlače kampane odráža lásku, intimitu a odhodlanie v súčasnom živote. V podstate Gyllenhaal prevezme úlohu horúceho otca, ktorý nie je príliš ďaleko, pretože len minulý týždeň zdieľa, že zomiera, že má dieťa.

VIDEO: Jake Gyllenhaal a Ryan Reynolds je Bromance

TK
Calvin Klein

Okrem tlače trio bude tiež hviezda vo vôňu televíznej kampane, ktorá bude debutovať neskôr tento mesiac. Dovtedy môže nová kampaňová fotografia vyradiť.

 

 

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

94 − 87 =

map