Nákupné technológie milujeme: Brayola.com

Všetci sme si prečítali články “pravdepodobne nosíte nesprávne veľkosť podprsenky”, ktoré sa objavujú každých pár mesiacov. Vďaka novým stránkam Brayola.com, nájdenie správnej fit jednoducho bolo oveľa jednoduchšie – a oveľa viac zábavy. Stránka vám umožňuje vytvárať zásuvky s podprsenkami, ktoré nosíte a milujete, a potom vytvára odporúčania podprsenky založené na iných používateľoch, ktorých zásuvky sú ako vaše. “Bol som unavený kupovať drahé podprsenky on-line, o ktorých som si myslel, že by sa hodili na základe veľkosti a štýlu iných podprsenok, ktoré som nosil,” hovorí zakladateľ Orit Hashay. “Teraz, keď viem, že mám podprsenku, ktorú nosím, je v zásuvke inej ženy, potom je pravdepodobné, že by som sa mohla páčiť ostatným podprsenkám, ktoré má rád, a budem vedieť, akú veľkosť a štýl sa dostanem.” Viac ako 10 000 žien už naplní svoje zásuvky, takže je pravdepodobné, že nájdeš niekoho, kto má svoje zrkadlové zrkadlo. Ak chcete nájsť svoje vlastné značky a štýly, navštívte stránku Brayola.com.

Navštívte našu galériu a ukážte naše najlepšie výbery z luxusnej linky Victoria’s Secret.

VIAC• Purple nahradí červenú farbu ako spodnú bielizeň • Webové stránky najlepšej módy v roku 2011 • Club Monaco otvára web elektronického obchodu

– Isabel González Whitaker

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

99 − = 92

map