Nakupujte Drew Barrymore’s “Classic Nude Lip” z Her InStyle Virtual Cover Shoot

V prípade, že ste si nevyskúšali InStyle Virtual, naša nová ponorná 3D zážitok odštartovala s našou nádhernou novembrovou krycou hviezdou Drew Barrymore. Počas čítania exkluzívnej zákulisnej prehliadky krytu, zakladateľka Kvetinová krása dala pohľad na jej nátlakové procesy a súčasne nás dopĺňala o presné výrobky, ktoré dosiahla pri svojom “klasickom rúchu”.

Na snímku sa 8-násobná krycia hviezda rozhodla pre svoj lak na pery s kvetinovým efektom v lesku, v tieni, ktorú označila za klasický akt ($ 8; walmart.com). “Podľa môjho názoru je nahá farba dosť svetlá, šedá a hnedá, aby ste vyskočili z pery a aby ste nevyzerali celú jednu poznámku, ale naozaj aby ste vyzerali ako” 60-tych a pekné “, Barrymore sa podieľa počas 3 minút video.

SÚVISIACE: Choďte za scénami novembrového obalu Drewa Barrymoreho V štýle 

Ak chcete získať bezchybný vzhľad, ona tiež dosiahla značku Kiss Stick Vysoké Shine Lip Color v Baby Buttercup (7 dolárov, walmart.com), Lip Service Butter v Barely tam ($ 7, walmart.com), Kiss Stick Velvet Lip Farba v Set Me Freesia ($ 7; walmart.com), rovnako ako lip suede Velvet Lip Chubby v Mauve Over ($ 8, walmart.com). “Mám rád akt,” hovorí. “Myslím, že sú tak krásne.” Nemohli sme viac súhlasiť. 

Drew Barrymore lip color embed
Jan Welters

Pre viac informácií od spoločnosti Barrymore, vyzdvihnúť novembrové vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne sťahovanie. Nenechajte si ujsť exkluzívnejší obsah z #V štýleVirtuálne a nab obmedzené vydanie V štýle Prehliadač zadarmo. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 − = 35

map