Našli sme najkrajšie pánske plavecké kufre pre leňošenie pri bazéne

Pokiaľ ide o pánske plavky, pláž môže byť podkladom pre všetky druhy pochybných rozhodnutí. Vedúci z nich sa neháda príliš veľa stehno — namiesto toho je to trend v over-the-top pokrytie z pásu na stred teľa, čo robí šortky na doske vyzerať skôr ako capri nohavice.

Zadajte britskú značku Orlebar Brown, ktorej návrhy vylepšujú štandardné plavecké kufre — a vyzerajú skôr ako štýlové šortky, ktoré si môžete zaplávať. Náš obľúbený – prispôsobený štýl, ktorý odpúšťa väčšine typov tiel – je buldog (240 dolárov, orlebarbrown.com), nižšie. Tento dizajn strednej dĺžky je vystrihnutý z tradičného 17-dielneho nohavicového vzoru nohavíc a ponúka elegantné, mužské dotyky ako bočné upevňovacie prvky a šikmé predné vrecká. Dôležité je, samozrejme, že to všetko robí všetko, čo má plavky pravidelné, vďaka podšívke zo sieťoviny a rýchlo sušiacej polyamidovej tkanine.

042115-pánske-plavky-embed.jpg
Zdvorilosť

Ak nájdete 6-palcové vložky Bulldogu trochu príliš krátke pre váš vkus, skúste pánsku značku bonobos obmedzená-vydanie 7-palcový Amalfi kolekcia skrutky ($ 150, bonobos.com), na vrchole. Podobne ako dizajny Oberland Brown sú tieto kraťasy vyrobené z vysoko kvalitnej textílie (tentokrát získané v Taliansku) a vybavené úzkym zipsom a zapínaním na gombíky.

Bez ohľadu na to, aký štítok si vyberiete, uistite sa, že kratší strih nebude prekonávať nohy, ako sú midi-dĺžka dosky šortky, ale tiež nebude skandalizovať kolegov beachgoers, ako Speedo mohol. Štýl je vhodný pre leňošenie na pobreží, pri bazéne klubu — alebo dokonca, ak príde príležitosť, spárovaný s gombíkom na popíjanie margaritas v stredisku bar.

SÚVISIACE: Pohľad človeka na priestore kúpeľne

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

10 + = 16

map