Naomi Campbell je Supermodel-Studded Throwback oslavuje neskoré Gianni Versace

20-ročné výročie úmrtia Gianniho Versaceho sa rýchlo blíži a s ňou bol obnovený záujem o vraždu neskorého dizajnéra.

Ryan Murphyho Americký kriminálny príbeh je pripravený prepísať tragický príbeh so svojou horúcou predpokladanou sekundárnou sezónou, ktorá je naplánovaná na premiéru začiatkom roka 2018. Až do toho dňa prichádza, budeme však zaneprázdnení zaujímavo Googling podrobnosti o prípade.

Versace bol zabitý 15. júla 1997, dátum jeho supermodelka priatelia pamätať príliš dobre. Naomi Campbell, častý spolupracovník a dlhoročný priateľ dizajnéra, odišiel do spoločnosti Instagram pred výročím s najkrajšími retromietkami, ktoré sme kedy videli.

V jednom glam ensemble shot, uverejnenom v utorok, sa Gianni usmial široko a drží ruky natiahnuté, keď sa oprie o balík supermodeliek, zdobených obrovskými vzorovanými legíny a šikovnými biele džínsy. “Gianniho dievčatá”, Campbell označil titul, ktorý označil fanúšikov supermarketov OG Elaine Irwin, Cindy Crawford, Stephanie Seymour, Carla Bruni, Claudia Schiffer a Yasmeen Ghauri.

# Gianni’s Girls @officialelaineirwin @cindycrawford @ stephanieseymoufficial @ carlabruniofficial @ claudiaschiffer # yasminghauri @ verzii_official #legend # 20 rokov bude vždy v mojom srdci. R.I.P ❤️❤️���� (odkaz v bio)

Príspevok, ktorý zdieľa Naomi Campbell (@iamnaomicampbell)

V stredu ráno 47-ročná módna ikona postúpila ešte ďalšiu fotografiu seba samého, Gianniho a skupinu svojich “dievčat”.

# Gianniho dievčatá #sweet Krimpovacie a zvonové zvony ❤️❤️����❤️������������

Príspevok, ktorý zdieľa Naomi Campbell (@iamnaomicampbell)

Začnime hnuti, aby sme priniesli kriminál?

SÚVISIACE: Darren Criss sa snaží, aby ste sa červené s nahé zrkadlo Selfie z Versace: ACS nastaviť

Gianniho sestra, Donatella Versace, tiež vzdal poctu tvorcovi, ktorý odovzdal fotografiu dvojice súrodencov, ktorá sa rozprestierala po pristávacej dráhe, Campbell napravo. 

Osvetlenie dráhy s úsmevom. #GianniTribute

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Donatella Versace (@donatella_versace)

“Osvetlenie dráhy s úsmevom”, 62-ročný dizajnér s názvom sladký obraz. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

89 − = 81

map