Naomi Campbellova matka dozrieva rovnako ako jej dcéra

Je to bezpečné povedať, že dobré gény pretekajú Naomi CampbellRodiny.

Supermodelka zhoršila čeľuste, keď sa v pondelok v noci objavila v Londýne na britských módnych cenách a vyzerala tak úžasne ako kedykoľvek predtým, ale nedokázali sme uveriť našim očiam, keď jej 66-ročná mama udrela pózu vedľa nej … a mohla “zdvojnásobila sa ako jej dvojčatá.

Naomi Campbell Valerie Morris
Jeff Spicer / BFC / Getty Images

Dospievajúce dieťa matka a dcéry žaslo v čiernych súboroch, s Naomi hojdajúcou sametovou, vysokým krkom Azzedine alaï šaty s kompletnou šnúrkou. Mama Valerie Morris Campbell nosí elegantný čierny oblek s diamantovým náhrdelníkom a kožušinou ukradnutou na ruke.

“Mami @valeriemorriscampbell ďakujem vám za to, že ste v tom čase, keď ste včera odviedli 66 rokov a vyzeráte rovnako ako moja sestra. Milujem ťa, 47-ročný Hviezda herečka s názvom “Instagram”, keď dvaja z nich zabili červený koberec.

Mammy @valeriemorriscampbell ďakujem za to, že ste v tom čase v bokoch, včera ste včera 66 rokov a vyzeráte rovnako ako moja sestra. Ľúbim ťa !!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️����

Príspevok, ktorý zdieľa Naomi Campbell (@iamnaomicampbell)

SPRÁVANIE: Naomi Campbell otvorená a uzavretá Azzedine Alaïa je prvý Couture Show v šiestich rokoch

Valerie zdieľala slávnostný hold na gram svojej dcére a napísala spolu s fotografiou dvoch z nich, ktoré sa objali na podujatí, “Ja som taký hrdý na svoju dcéru @iamnaomicampbell pri zostavovaní takého krásneho holdu @azzedinealaiaofficial a všetky dcéry Alaïa, ktoré vyzerali úplne úžasne. Blahoželáme všetkým víťazom! Zaslúžený.”

Som tak hrdý na svoju dcéru @ iamnaomicampbell pri zostavovaní tak krásneho holdu na @azzedinealaiaofficial a všetky dcéry Alaïa, ktoré vyzerali úplne úžasne. Blahoželáme všetkým víťazom! Dobre zaslúžené �� # FashionAwards2017 #London #tributetoazzedine #lovelynight #love

Príspevok zdieľaný Valerie Morris-Campbell (@valeriemorriscampbell) dňa

Bez ohľadu na to, akákoľvek fontána mládeže, ktorú si títo dvaja užívajú, chceme mať chuť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 − 71 =

map