Napriek povesti, rodičia Meghan Markle sa zúčastnia Kráľovskej svadby – tu je How

Populárne royalovia ako princ William a Kate Middleton budú samozrejme na slávnostnom princ Harry a Meghan Markle 19. mája, ale veľa špekulácií obklopovalo účasť jedného klanu: Markles.

V piatok však tlačový tajomník princa Harryho Jason Knauf vydal vyhlásenie, ktoré dalo veľmi dôkladnú aktualizáciu pred svojim veľkým dňom. Taktiež? Bude to plnohodnotná rodinná záležitosť.

Meghan Markle
Max Mumby / Indigo / Getty Images

“Prvá vec, ktorú by som sa chcel podeliť, je, že princ Harry a pani Markle sa veľmi tešia na privítanie rodičov pani Markleovej na Windsor na svadbu. Thomas Markle a Doria Ragland dorazia do Spojeného kráľovstva jeden týždeň pred svadbou a budú tráviť čas s kráľovnou Alžbetou, princom Philipom, princom Charlesom, Camillam (vévodkyňou z Cornwallu), princom Williamom a Kate Middletonovou.

Nielen, že rodina Markle pozdraví royalov, ale zúčastní sa aj svadobného obradu. Raglandová, Meghanova matka, sa k nej ráno pripojí k autu na ceste do zámku Windsor, zatiaľ čo jej otec skutočne chodí po uličke v kaplnke sv. “Pani. Markle je potešená, že má svojich rodičov za seba na tejto dôležitej a šťastnej príležitosti, “vyhlásenie pokračovalo.

SÚVISIACE: Tu je kedy a ako môžete sledovať kráľovskú svadbu

Pokiaľ ide o princa Harryho, budú zahrnutí zvyčajní podozriví – plus niektorí prekvapení hostia. Už sme vedeli, že princ William sa stane jeho najlepším mužom, ale teraz sme sa dozvedeli, že súrodenci princeznej Diany sa zúčastnia, s lady Jane Fellowesovou, aby dávala čítanie v pamäti neskorej Diany.

Správy prichádzajú po fámách a správy, že Markle sa v podstate obrátila späť na svoju rodinu. V kontakte nedávno zverejnil ručne písaný list Neformálny brat Markle, Thomas Markle Jr., napísal princovi Harrymu, v ktorom vyzval kráľa, aby zavolal svadbu. ako ľudia hlási však Meghana aj Harryho mať počas niekoľkých posledných mesiacov v kontakte s rodičmi. Harry údajne požiadal Raglanda, ktorý bol ženatý s Thomasom Markleom až do roku 1988, o povolenie predtým, než začal klásť otázku.

Hoci jej rodičia vydali spoločné vyhlásenie, že boli “neuveriteľne šťastní” v súvislosti so sprievodnými správami, ostatní členovia rodiny neboli tak presvedčení. Podobne ako Thomas Markle Jr., Meghanova nevlastná sestra Samantha Markle predtým hovorila o obetách, ktoré tvrdia, že Markle otec sa rozhodol zdvihnúť Meghan.

PRÍSLUŠNÝ: princ Harry prelomí kráľovskú tradíciu so svojím snubným prstencom

V decembri obhajovala svojho otca, keď princ Harry nazval royalovcov rodinou, ktorú Meghan “nikdy nemal.” “Má veľkú rodinu. Vždy to robila. Náš otec je úžasný a úplne obetavý, “povedala. “Urobili sme to tak, aby mala dve domy. Ako to bola zábava! “

Táto dráma znie ako niečo z toho Stretnúť rodičov, kráľovská verzia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map