Narodeninová strana Ellen Degeneres mala viac slávností ako ukážky

Jedným z výhod, že je neuveriteľne populárny talk show hosť a všade okolo veselý človek? Nikdy nemáte dostatok účastníkov na vaše narodeninové oslavy.

Včera mala Ellen Degeneres neskoro oslavu narodenín (v januári zmenila veľké 6: 0) a udalosť bola nabitá hviezdami A-listu vrátane Kim Kardashian West, Kanye West, Chrissy Teigen, John Legend, Olivia Munn, Jennifer Aniston a ďalšie.

Môžeme všetci len povedať tichú “ďakujem” tomu, kto vynašiel fotokódy, ktoré celebrity vždy majú na svojich podujatiach? Bez nich by sme nebáli s takými úžasnými straničkovými fotkami – ako je to Kimye, Chrissy Teigen a John Legend. Taká kultová posádka.

Happy birthday, @theellenshow! Tu som ja, John, Kim a Kanye!!!

Príspevok zdieľaný chrissy teigen (@ chrissyteigen) na

Teigen, kto má nejaké veselé chvíle Ellenová výstava (pamätajte si, keď priznala, že otvorila Rihannovu poštu ?!), tiež zverejnil vtipný Instagram, ktorý píše: “Všetko najlepšie k narodeninám, @theellenshow! Toto je celý môj a John!”

Happy birthday, @theellenshow! To je celá dĺžka mňa a Jána!

Príspevok zdieľaný chrissy teigen (@ chrissyteigen) na

Kim Kardashian, na druhej strane, zdieľala svoje vlastné párty na Twitteru – hádame, že nechcela ublížiť jej IG estetiku. Záber “Mama a táta” je taký sladký!

Ďalšími očarujúcimi účastníkmi boli Olivia Munnová, ktorá nás požehnala mnohými fotkami. Peep Jennifer Aniston sa usilovne usmieva v druhom výstrele!

HAPPY BIRTHDAY ELLEN! Láska, KimYunns ��

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Munn (@oliviamunn)

Singer Meghan Trainor bol tiež prítomný, písal na Instagram, že to bol “Najlepšia noc celého nášho života” – čo ešte robil Degeneres v obchode, ktorý urobil udalosť tak cool? Musíme to vedieť.

Happy birthday @theellenshow !!! @ darylsabara a ja sme mali toľko zábavy! Najlepšia noc celého nášho života

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Meghan Trainor (@ meghan_trainor)

Vyzerá to, že táto sójová banda bola úžasným úspechom, ale nezabudnime na úžasný darček, ktorý Degeneres dostal od Portia de Rossi počas svojej narodeninovej špecializácie. Manželka komediána ju priviedla k slzám tým, že ohlásila založenie Campus Ellen DeGeneres Gorilla Fund Dian Fossey, konzervatória pre horské gorily v Rwande. Stále sme sa dotýkali dotykového gesta!

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 + = 95

map