Narodeniny Barackových prianí k Michelle Obamovi nemôžu byť sladšie + ďalšie slávnosti, ktoré si vážili veľký deň prvej dámy

Je len pár dní predtým, než Michelle Obama opustí Bielu budovu, ale predtým, než ju kultový FLOTUS urobí veľkým východom, prezident Barack Obama a ďalšie hviezdy ju vzdali hold na počesť jej 53. narodenín dnes.

POTUS odštartoval veci utorok so sladkým príspevkom, tweetingom: “Dievčaťu z južnej strany, ktorá sa dostala do úlohy, ktorú nepožiadala a urobila si vlastnú: Happy Birthday, Michelle, milujem ťa.”

A zatiaľ čo to samo o sebe stačilo, aby sme sa zbytočne zbláznili, zverejnili sa ďalšie príspevky zo sociálnych médií, ktoré pomohli Michelle osláviť jej veľké 5-3.

“Pridajte sa k mne, keď si prajete našu prvú dámu @MichelleObamu najšťastnejší z narodenín,” povedala Kerry Washingtonová na titulku Instagram, ktorá ukázala, že dáva okrúhly potlesk s narodenou dievčaťou po jej boku.

Pridajte sa k mne, keď si želáte našu prvú dámu @MichelleObamu najšťastnejšie narodeniny.

Fotografie, ktorú vyslal Kerry Washington (@kerrywashington)

Ellen DeGeneresová tiež podnietila zdieľanie fotografie prvej dámy z obchodného segmentu s potravinami Výstava Ellen DeGeneres. “Šťastné narodeniny, @ MichelleObama,” povedala. “Vždy si v mojom srdci, vždy som vo svojom vozíku.”

Pozrite sa na viac ocenení celebrít za narodeniny Michelle!

SÚVISIACE: Osláviť narodeniny Michelle Obamovej, pozrite sa na jej najzábavnejšie vírusové videá

Šťastné narodeniny kráľovnej, ktorá je našim FLOTUS … ďakujeme za Váš súcit, brilantnú myseľ, eleganciu a za to, že ste tak jednoducho vyčerpali. Pozrite sa na ňu … ������������ @ michelleobama

Fotografie zverejnenej Zendayou (@zendaya)

šťastné narodeniny brilantnej, krásnej a odvážnej kráľovnej !!! Milujem ťa a všetko, čo tu stojíš. Ďakujem ti za všetko.

Fotografie zverejnenej Ariane Grande (@arianagrande)

Happy birthday my lady! Milujeme vás x

Fotografia odoslaná @adele na

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

67 − 66 =

map