Narodeniny Niny Dobreva priniesli všetky celebrity La La Land Impressions

City of Stars určite svietilo jasne počas víkendu, keď sa osobnosti ukázali ako narodené dňom Niny Dobreva. La La Land-tematické bowlingové soirée. Derek a Julianne Hough boli medzi hosťami, ktorí vzali svoje party oblečenie do zárezu, keď odhalili postavy Ryana Goslinga a Emmy Stone zo Zlatého glóbusu, oceneného filmovou hudbou.

Súrodenci, ktorí už mali výhodu oproti ostatným účastníkom, keďže sú obaja profesionálni tanečníci, absolútne zabili svoje kostýmy, ktoré uctievali Stoneovu postavu žlté šaty Mie a Goslingovu Sebastianovi.

VIDEO: Prečo boli Ryan Gosling a Emma Stone obávaní La La Land najprv

 

“La la land !!! @ juleshough je moderný deň Ginger Rodgers.Pure talent @ @ narodadobrev Narodeniny !!!” Derek sladko pochválil svoju sestru v záchvate páru.

V jednej zdanlivo úprimnej fotografii, Tancovanie s hviezdami šampión a sudca – ktorý sa rozhodol pre červené pery a voľné updo-sedí oproti svojmu bratovi, ktorý je oblečený na úroveň Goslingovej dokonalosti v čiapke pre novinárov, ľahký kabát a čierne nohavice.

Julianne Hough & Derek Hough La La Land - Embed 5
derekhough / Instagram

Samozrejme, slávnosti si vyžiadali tortu a Dobrev (ktorého 28. narodeniny bolo 9. januára) ukázali dve jedinečné odrody na Instagram. Pozrite sa na jej dúha jednorožec a photoshopped La La Land koláče tu:

Julianne Hough & Derek Hough La La Land - Embed 3
Nina Dobrevová / Instagram
Julianne Hough & Derek Hough La La Land - Embed 2
Nina Dobrevová / Instagram

Derek tiež zdieľal fotografiu celej skupiny na Instagram, ktorý nazval “@ninadobrev la la land Deň narodenín sa chystám zasiahnuť späť 9.”

Ďalšími hosťami boli Aaron Paul a jeho manželka Lauren Parsekian – pozrite si skupinové zábery nižšie!

ELATED: Julianne Houghova predvlhková fitness rutina

Julianne Hough & Derek Hough La La Land - Embed 1
juleshough / Instagram
Julianne Hough & Derek Hough La La Land - Embed 6
derekhough / Instagram

Zdá sa to ako skvelý čas všade okolo.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 − = 73

map