Natalia Dyerová sa na Nancy v ničom nezaujímala v sezóne 2 Premiere

natalia Dyer - Stranger Things Premiere
Kevin Tachman / Netflix

Olivia Bahou

27. októbra 2017 @ 10:45 hod

Sme zvyknutí vidieť Natalie Dyerovej rock veľmi podobné brunetky vlny na tie jej charakter, Nancy Wheeler, nosí na Netflix je hit show, Cudzie veci. Len pár dní predtým, ako sa sezóna 2 znížila, 20-ročná herečka odviedla úplne nový účes: šla blondínka a pridané tresky.

Dyer vyzdvihol šokový faktor vo štvrtok v noci Cudzie veci Premiéra v sezóne 2 v L.A., pretože nosí jej blond vlny vlnité, v štýle Taylora Swifta, a ukáže sa, že Swift nie je jediný, kto môže tento pohľad naštvať. Vyzerala vyčerpaná v šatách krajkovaného Christophera Kana a klenotov Irene Neuwirthovej.

VIDEO: 7 vecí, o ktorých viete Cudzie veci Hviezda Natalia Dyerová

Fotograf Kevin Tachman zachytil tieto ohromujúce zábery Dyera, keď sa pripravoval na veľkú premiéru, a ona je rovnako prírodná pred kamerou, ako je na obrazovke. Presuňte sa na posúvanie a pozrite si exkluzívne zábery Dyera, ktorý sa chystá Cudzie veci premiéru a potom sa dostanú zranenia, pretože deväť epizód sezóny 2 je už na Netflixe.

Šťastné streamovanie!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 + = 61

map