Natalie Portman má módne riziko a vystavuje svoje spodné prádlo v Cannes

Je to nový vzhľad Natalie Portmanovej! Herečka, ktorej štýl je uctievaný svojou milostnou ladou a konzervatívnou eleganciou (oznamuje, že správa o jej úlohe Jackieho Kennedyho v pripravovanej biopóze nie je žiadnym prekvapením) dostala drzý na 68. výročnom filmovom festivale v Cannes.

Portman odhodil svoj zdĺhavý obraz (a bežnú, bezpečnú uniformu Dior) a rozhodol sa, že sa bude zaujímať o dobrodružný pohľad na Príbeh lásky a tmy photocall. Nosila si jej zadnú časť v bezstarostnom Rodarte čísle, ktoré škandalózne odhalil svoje spodné prádlo-ale v čo najkvalitnejšom možnom spôsobe. 

FilmMagic

Ale vyhnite sa odhaleniu, šaty sa viac než len inšpirujú šokom svojou tenkou tkaninou – to sa môže pochváliť majstrovstvom v umení, s kožušinovo lemovanými akcentmi, asymetrickým lemom a dekoratívnou výšivkou v živote. Áno, je to módne riziko, ale je to taká, že chceme vidieť viac. 

SPOJENÉ: Najlepší červený koberec vyzerá z filmového festivalu v Cannes

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 73 = 80

map