Natalie Portman nosí dve elegantné zodpovedajúce sady počas jedného dňa v N.Y.C.

Natalie Portman rozhodne vie, ako sa obliekať, aby zapôsobila. Oscarová herečka bola videná vonku v New Yorku, kde dnes nosí nielen jeden, ale dva elegantné koordinačné komplety a dáva nám nejaké veľké dielo inšpirovanú inšpiráciou.

Po prvé, matka jedného začala svoj deň s vystúpením Dobré ráno Amerika aby diskutovali o jej režijnom debute Príbeh lásky a temnoty (v divadlách 19. augusta), kde zažiarila v ľadovo modrej košili a zodpovedajúca hodvábna sukňa (vyššie). 35-ročná mladá žena spárovala svoje víťazné číslo s dvojicou čiernych čipkových čerpadiel a prešívanou koženou kabelkou Dior. Elegantný koni si dokončil oblečenie.

Neskôr sa objavil Portman a vo veľkom jabĺci opäť nosil ďalšiu súpravu – tentokrát jasne biele top a sukne kombi od Valentina vyšívané jemnými kvetmi (nižšie). Spárovala rovnaké topánky a tašku so súborom, ktorý predtým donedávna zdobila, a pridala slnečné okuliare s diamantmi so striebornými okrajmi. Dokončila svoj vzhľad s bobuľovitým okrajom a navrhla jej brunetové zámky v skákacích vlnách.

natalie Portman - Street Style NYC Lead
XactpiX / Splash News

Dva vážne štýlový vzhľad v jednom 12-hodinovom období? Zvážte nás ako veľký fanúšik.

SÚVISIACE: Najlepší červený koberec Natalie Portmanovej vyzerá niekedy

Chyť Portman v roku 2009 Príbeh lásky a temnoty keď hituje divadlá 19. augusta.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 20 = 29

map