Natalie Portman sa pripája k Instagramu pre túto dôležitú príčinu

čas's Up

Natalie Portmanová sa nakoniec pripojila k Instagramu, ale neočakávajte, že filtrované selfies a #tbts od víťaza Oscara kedykoľvek predtým – ona je na misii.

Portman tento týždeň zdieľal sedem príspevkov v aplikácii na zdieľanie fotografií, z ktorých všetci propagujú akčný plán Time-Up, ktorý je podporovaný tým, kto je silnými ženami v show business, vrátane Reese Witherspoon, Eva Longoria, Emma Stone, Kerry Washington, Shonda Rhimes a ďalšie.

“Čas upadá na ticho, nastal čas na čakanie, čas na tolerovanie diskriminácie, obťažovania alebo zneužívania, podpísať list o solidarite a darovať sa do fondu právnej obrany @TIMESUPNOW,” uviedla 36-ročná portmanka, výkaz.

TK
Natalie Portman / Instagram

“Snažíme sa o rovnaké zastúpenie, príležitosti, výhody a platy pre všetkých pracovníčok, nehovoriac o vyššom zastúpení farebných žien, prisťahovalkýň a lesbičiek, bisexuálov a transsexuálov, ktorých skúsenosti v pracovnej sile sú výrazne horšie ako ich biely, cisgender , rovní rovesníci, “píše sa v príspevku.

TK
Natalie Portman / Instagram

Podľa New York Times, Čas je hore, je riadený dobrovoľníkmi a pozostáva z pracovných skupín. Skupina publikovala otvorený list podpísaný stovkami žien, ktorý prebiehal ako inzercia na celú stránku v novinách v španielskom jazyku, La Opinion, na 1. januári. Portman tiež zdieľa obrazovku chytanie listu s názvom “Drahé sestry” na jej Instagram.

SÚVISIACE: Natalie Portman má skúsený sexizmus na pracovisku pre “takmer všetko” Je to niekedy hotové

Okrem toho Time’s Up povzbudzuje ženy, aby v nedeľu čierne nosili zlaté guličky, aby zvýšili povedomie o svojej iniciatíve.

“Je to moment solidarity, nie módny moment,” povedal Longoria doba. “Už roky sme tieto ocenenia predávali ako ženy, s našimi šatami a farbami a našimi krásnymi tvárami a našimi očami. Tentoraz priemysel nemôže očakávať, že budeme ísť hore a otočiť sa okolo. To nie je o tom moment. “

Získajte viac informácií o Time’s Up na timesupnow.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 2

map