Natalie Portman udržiava svoju matčinu jednoduchý a elegantný na výstave PFW v spoločnosti Dior

Natalie Portman zabije materský štýl kedykoľvek, každý deň, na akomkoľvek mieste, kdekoľvek-Venice, Toronto, letisko … a teraz, Paríž.

Očakávaná herečka a častá tvár Dioru sedeli na prvom rade v múzeu na jar / leto v roku 2017 Parížska show v piatok, vyzerajúc každú chvíľu jej elegantné, báječné ja.

Portman nosil na prezentáciu elegantný čierny hrachový plášť, pod ktorým skryla oboje ako dieťa a strieborné šaty na kolená. jackie hviezda spárila srsť-centric vzhľad s párom bielych a strieborných strappy sandále, pridaním striekajúcej farby s jasne červené pedikúru.

Portman doplnil svoje jednoduché, ale sofistikované oblečenie tým, že nechala jej kaštanové zámky padnúť cez ramená v prirodzených vlnách – jej jediným prominentným doplnkom je pár veľkých čiernych náušníc.

35-ročná víťazka Oscara zdieľala svoje predné výpravy s kolegami Diorovými veľvyslancami Jennifer Lawrence, Rihannou a Kate Moss. Ďalšia očakávaná mama, Marion Cotillardová, bola tiež prítomná.

Natalie Portman nemôže úplne skryť svoje dieťa naraziť pod trámový kabát v LAX

VIDEO: Natalie Portman cituje, aby vás cez deň

Vyzerá to báječne ako kedykoľvek predtým, Natalie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 2

map