Natalie Portmanova Bare-Faced Look by sa mohla skutočne vzdať vášho dychu

Zatiaľ čo milujeme vidieť celebrity darovať ich najlepšie a najjasnejšie make-up, je to tiež pekné, keď trochu to trochu a udržať veci viac bezstarostné.

Vezmite napríklad Natalie Portmanovú. Herečka bola v utorok v Los Feliz v Kalifornii v nejkrásnejšej jednoduchej výbave a to, čo vyzeralo ako skoro stopa make-upu na tvári. Vyzerala – v jednom slove – žiarivá.

TK
SL / Terma / 4CRNS / BACKGRID

Extra štýlový bonus: výstroj Oscarového víťaza je veľmi ľahko obnoviteľný a je tiež dokonalý na cestách. Portman nosil bielu košeľu (podobnú tu) a dôveryhodnú dvojicu modrých džínsov (podobne tu), spárovanie dvoch skríň skríň vytvoriť jeden čistý vzhľad.

Nosila si vlasy prirodzene, aby dopĺňala jej nahá tvár. Hviezda mala s ňou pár čiernych okuliarov, ale nerozhodla sa ich nosiť; namiesto toho ich nesie so sebou spolu s jej “Make America Read Again” tote.

Minulý víkend bol Portman viac oblečený za Medzinárodné ceny médií 2017, ale je skvelé vidieť, že si zachováva zaujímavosť so zmesou dolled up a oblečený vzhľad.

Berieme si poznámky.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

50 − = 47

map