Návrhár princeznej Di hovorí Meghan Markle “Nemôže byť sexuálna bomba na jej svadobný deň”

Ako sa obliekaš čoskoro princezná pre jednu z najvýznamnejších a ťažko fotografovaných príležitostí svojho života?

S motýlmi vo vašom žalúdku, pravdepodobne. Obliekanie kráľovskej za veľkú príležitosť ako svadba nie je niečo, čo sa mnohí dizajnéri dostanú k zážitku. David Emanuel je však jedným z nich.

Waleská módna návrhárka vytvorila svadobné šaty princeznej Diany spolu so svojou bývalou manželkou Elizabeth Emanuelovou. Pred Dianovým synom princ Harryho manželstvo s Meghanom Markleom 19. mája hovoril o tom, ako obliekol Meghan v exkluzívnom klipu od špeciálnej Fox Meghan Markle: Americká princezná, ktorý sa koná 11. mája.

TK
Fox Fotografie / Hulton Archív / Getty

SÚVISIACE: Všetky spôsoby princ Harry a Meghan Markle ctiť princeznú Dianu na ich svadbe

“Čo by som do Meghan vložil? Niečo elegantné a čisté, celkom zdobené dlhým vlakom, a ja som ju dal do priľnavého hodvábneho krepu, “povedal,” ale viete, že nemôže byť sexuálnou bombou na jej svadobný deň. Môže vyzerať dychtivá a nádherná, ale musí to byť kráľovská. “

 

Sledujte klip Emanuela, ktorý diskutuje o týchto šatách a chyťte plný dvojhodinový TV Meghan Markle: Americká princezná predtým, ako princ Harry a Meghan Markle povedali “Ja,” vysielanie 11. mája o 8.00 hod. ET na Fox.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 56 = 64

map