Naya Rivera vysvetľuje, prečo sa jej nová televízna show cíti ako lot

Nová úloha Naya Rivera ju prináša späť na strednú školu výtvarných umení, len tentoraz nie je tá, ktorá tancuje. Po strávení šiestich ročných období veselíJe Santana Lopezová, herečka je prepínanie zariadení a riešenie úlohy stredoškolského administrátora Krok nahor: Vysoká voda, dostupný v stredu 31. januára v službe YouTube Red.

Rivera hrá Colette Jones, učiteľ, ktorý riadi školu, zatiaľ čo jeho zakladateľ, charakter Ne-Yo, Sage Odom, je mimo mesta “byť superstar.” Bývalý spevák a tanečník, ktorého kariéra skončila kvôli poraneniu kolena, z tanečného parketu. “Vzdala sa do tejto školy a týchto detí a pomáha im dosiahnuť ich sny a dosiahnuť ich,” povedala Rivera V štýle počas návštevy našich kancelárií v stredu.

“Bola to zábava, pretože som nikdy predtým nehral svoju pravdu. Bolo to naozaj osviežujúce. Cítil sa dobre, “dodala. “Môžem preskúmať rôzne dejiny a témy s hraním niekoho, kto je starší.”

Nezačínala príliš ďaleko od veselí svet. Túto časť mu ponúkla výkonný producent Adam Shankman, ktorý predtým riadil epizódy hitovej hudobnej show. “V skutočnosti to bolo vtipné, pretože Adam Shankman mi len jedného dňa napísal. Bolo to v lete a spomínam si, že ide na horúcu jogu a pozrel som si telefón a on je ako: “Máte letnú prácu?” A ja som rád: “Nie, máš pre mňa jednu? Môžem chodiť po psoch. Som dobrý s deťmi. Príležitostne spievam, tancujem a konám, “žartovala. “A on je ako,” Jo, počkajte. “A ďalšia vec, ktorú viem, je, že som v Atlantde, ako v nasledujúcom týždni.”

Naya Rivera Step Up
Zdvorilosť

Niektorá z posádky prehliadky tiež prešla na novú Zvýšiť výkon série, čím sa atmosféra na setu cíti známa pre hviezdu. ale Krok nahor: Vysoká voda si vypožičiava ešte viac od svojho predchodcu, ktorý hraje Channing a Jenna Dewan Tatum, ako to robí z optimistickej televíznej série veselí.

“Myslím si, že príbehy v našej show sú o niečo viac nervózne,” povedala nám Rivera a porovnávala novú show s pôvodným filmom Zvýšiť výkon. “Je to veľmi skutočné a je to veľmi surové a zrnité. Ale tanec môžete očakávať, že bude rovnaký a úžasný. “

VIDEO: Vnútri domova veselíje Naya Rivera

Tatumovci, ktorí hrali v origináli Zvýšiť výkon, teraz vystúpili za scénou ako výkonní výrobcovia, ale ich prítomnosť stále pretrváva. “Viem, že Jenna bola veľmi nápomocná pri príchode Ne-Yo na show,” povedala Rivera. [Jenna a Ne-Yo spolupracujú na NBC Svet tanca.]

Okrem Rivery a Ne-Yo, obsadenie sa skladá z mnohých mladých, stúpajúcich hviezd v tanečnom svete, ktorí hrajú študentov, ktorí sa snažia robiť to veľké. “Títo ľudia v tomto obsadení sú tak talentovaní, je to fajn,” povedala.

Čo sa týka nej veselí povedal Rivera: “Vždy zostávame v kontakte. Vždy to robíme. Poviem to. Sme ako veľká rodina. “(veselínedávne titulky načrtli tmavý tón, pretože jeden deň pred našim rozhovorom bol bývalý spoluhráč Rivera a bývalý priateľ Mark Salling nájdený mŕtvy v zjavnej samovražde.)

SÚVISIACE: Matthew Morrison reaguje na smrť veselí Co-Star Mark Salling

Herečka je mama 2-ročného syna Joseya, ktorý začína chápať svoju prácu v momente svojej matky. “Snažil som sa ho sledovať veselí pred chvíľou a ešte nebol v televízii alebo filme. Ale teraz je to na DVD a určité filmy. Takže on bol v skrini druhý deň vyzdvihnúť DVD so mnou a tam je a veselí DVD a on je ako: “Ahoj, mama na kryte.” A ja som bol rád: ‘To je!’ “Povedala Rivera.

Sledujte prvú sezónu Krok nahor: Vysoká voda, teraz k dispozícii na YouTube Red, zadarmo pre prvé štyri epizódy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 − = 10

map