Ne-Yo nekupuje návrhárske oblečenie pre svoje deti: “Ja neverím, že vynakladám peniaze na niečo, čo raz nosia”

Sme dlhoročnými fanúšikmi Ne-Yocool štýl a pôsobivú zbierku klobúkov a doplnkov. Dapperova hviezda nás dokonca pozrela na masívny archív čiapkov a fedor, keď sme ho zastrelila V štýleje funkcia Man of Style februára. Ale pokiaľ ide o obliekanie svojich detí (spevák je otec dcéry Madilyn Graceovej a syna Mason Evan a očakáva sa, že jeho tretí malý tento rok), má viac konzervatívny prístup. “Neverím, že budem kupovať drahé detské oblečenie, pretože to raz nosia a potom vyrastú z nej,” povedal nám. “Potom ste práve strávili 5000 dolárov na niečo, o čom sa pravdepodobne chystajú.

Ale Ne-Yo hovorí, že aj keď nemôže investovať do návrhárskych dudov pre svoju malú posádku, im dáva slobodu rozvíjať svoj vlastný štýl. “Dovoľ mi, aby som si ich obliekol, ale nenechajú ma dať svoje oblečenie dohromady, a to je v poriadku,” vysvetľuje. “Zvlášť moja drobná Maddi, ktorá je päť.” Nemôžeme sa dočkať, či sa tokovia postarajú o otca na módnej front.

SÚVISIACE: Tu je How Ne-Yo organizuje svoje tisíce klobúkov

Ak chcete čítať našu úplnú funkciu Man of Style s Ne-Yo, vyzdvihnúť február vydanie V štýle, teraz k dispozícii na stánkoch a na digitálne sťahovanie

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 2 =

map