Nemôžete sledovať predstavenie spoločnosti Beyoncé Coachella – tu je prečo

Sobota 14. apríla sa v histórii zhoršila, či ste členom Beyhive alebo nie.

Beyonce nás obdarila jedným hviezdnym predstavením Coachelly, ktoré nielen dokázalo, že je kráľovnou, aby získala pozornosť každého, ale aj to, že hudba je viac než dobré džemy. Zdvihla móda ante v piatich Balmain vyzerá, a tiež zamerala svoju show na oslavu černošskej hrdosti a posielanie silného odvážneho posolstva.

Áno, utrpela poruchu v šatníku, no viac ako 100 tanečníkov a hosťujúcich fanúšikov Queen Bey (ahoj Jay-Z, Solange Knows, Kelly Rowland a Michelle Williams) nás zabudli na to všetko – nehovoriac o tom, ona vystupovala. Ale kde môžete zachytiť prvú show a ako si môžete túto nedeľu vyladiť do druhého predstavenia?

Bohužiaľ, nemôžete. YouTube prúdi celý prvý víkend Coachella live a 58 000 divákov údajne naladilo, aby sledovali súbor Beyoncé minulú sobotu. Všetko dohromady víkendový prúd pritiahol 41 miliónov divákov na celom svete a stal sa tak najsledovanejším hudobným festivalom na YouTube. Napriek úspechu, služba YouTube pôvodne plánovala premietnuť prvý víkend. Zatiaľ čo Beyoncé vystúpili v nedeľu, živý prúd sa rýchlo presunul na predstavenia ostatných umelcov a my sme boli ponechaní len s niekoľkými sekundami, rozmazanými klipsami nájdenými na sociálnych médiách.

SOUVISLOSTI: Význam Za všetkými oblečeniami spoločnosti Beyoncé Coachella

Podľa odroda, nebudeme môcť sledovať jej pôvodnú show ani jej nadchádzajúcu predstavenie Coachelly. “Bol to jednorazový živý prúd,” povedal Beyoncé odroda. Zástupca spoločnosti Youtube tiež povedal: “Bohužiaľ, živý prúd nie je k dispozícii na požiadanie.” zatiaľ čo odroda naznačuje, že Beyoncé mohol oznámiť exkluzívny prúd na prílivu, slovo zatiaľ je, že keby ste ho nedohľadali naživo minulý víkend, zabudli ste to. Ďalšou možnosťou? Môžete počúvať zvuk na stanici Coachella spoločnosti Sirius XM.

Náš návrh? Sledujte #Coachella a #Beyonce hashtags, keď opäť vystúpi túto sobotu o 11:05 hod. PT, a chytiť akciu na stránkach Twitter a Instagram.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 5

map