Nevideli sme Kim Kardashianove vlasy ako to vo veku

Z pohľadu krásy vyzerá pár ľudí, od ktorých očakávame od Kim Kardashian. Aktívne pery, fantastické kontúry a priame, lesklé vlasy tvoria veľké tri. Takže keď vykročí úplne opačným smerom, sme vždy trochu prekvapení. A to je presne to, čo sa stalo včera v noci v roku 2018 CFDA Awards, kde Kim K. W. prijímala cenu svojho cenníka. 

Pomocou kozmetickej celebrity Chris Appleton sa Kardashianove vlasy vytiahli do textúrovaného, ​​chaotického vysokého koníka, vzdialený od svojho normálneho super uhladeného vlasu. Proces dosiahnutia poníka bol tiež šokujúco jednoduchý. Doprajte si ďalších 15 minút ráno a vy môžete to ľahko vytiahnuť. 

Kim Kardashian Ponytail - Embed
Taylor Hill / FilmMagic

SPRIEVOD: Kim Kardashian prináša svoje OG hnedé vlasy

Aby ste mohli začať, Appleton používal Color Wow Brass Banned Correct & Perfect Mousse pre tmavé vlasy ($ 24; dermstore.com), aby ste pridali textúru a definíciu. Potom vysušil vlasy difúzorom na zvýšenie prirodzenej štruktúry vlasov. Potom použil aplikáciu Color Wow Pop & Lock Gloss Treatment ($ 20; dermstore.com) po celej strednej dĺžke a dodala lesk. 

Nakoniec použil klasické kužeľové železo ghd krivky (199 USD; sephora.com), aby pridalo definovanú vlnu do náhodných častí vlasov a potom pomocou vlasov vytiahlo vlasy do copu. 

SÚVISIACE VIDEA: Viac musí vidieť vyzerá z ceny 2018 CFDA Fashion Awards

 

Čo sa týka jej makeupu? Na očakávanej strane to bolo trochu viac. “Chtěla som, aby Kim získala svoj klasický film” Kim K Glam “, ktorý by vybral dnešnú udalosť a nebol príliš vzdialený od toho, o čom je známa,” povedal osobný make-up artist Mario Dedivanovič. “Dnes večer som to trochu zmenila pre CFDA, pridala som do jej vrchnáčikov lesk a šiel som na tmavší pery, než sme si zvykli.”

Vytvoril vzhľad s rôznymi produktmi KKW Beauty a dosiahol tmavší pery s novými kardashianskými rúžmi a rúžmi. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 1

map