Niall Horan vysvetľuje “šialený” význam za nový singel, “slow hands”

Niall Horan je najnovším hitovým hráčom One Direction, ktorý dokázal, že je tu, aby zostal po tom, čo urobil skok z bývalého chlapca na sólový umelec.

Nasledujúci v apríli úspešne debutoval s názvom “Sign of the Times”, “Ever Since New York” a “Sweet Creature” Harryho Stylesom, a preto sa stal Horanom druhou nezávislou skladbou s názvom “Slow Hands, ” vo štvrtok.

Írska popová hviezda, ktorá prvýkrát dokázala svoje dni Jedného smeru, je za ním s uvoľnením akustickej ťažkej piesne “This Town” v roku 2016, najprv v pondelok vyhlásila vydanie svojho druhého singlu. A teraz sa srdce otvára čo inšpiroval pieseň, rovnako ako “drzý” význam za titul v novom rozhovore.

Keď sedí s Mikeym Pifom zo Siriusu XM, aby podporil svoj nový singel, 23-ročný povedal, že “Slow Hands”, ktorý napísal vo februári, bude obsahovať veľmi odlišný zvuk od jeho inauguračného sólo singlu.

SÚVISIACE: Sledujte Niall Horan živé vystúpenie jeho prvý-niekedy Solo Single “Toto mesto”

“Chcel by som počúvať veľa koncom 70. rokov, začiatkom 80. rokov – ľudia ako Don Henley a podobne – a keď šiel sólo na začiatku 80. rokov, mal len takýto funky druh pocitu na ťažké basy , ťažká gitara, “uviedla hviezda inšpirácie za melódiou.

Čo sa týka pieseňovej skladby, Horan priznal: “Chcel som byť trochu podráždený textom. Prvý riadok skladby je:” Mali by sme to vziať späť na svoje miesto “a zvyčajne by to chcel povedať ten chlap, ale my sme to otočili, že to je to, čo povedala dievča a to je to, čo povedala, priamo do mojej tváre. “

Choďte sem a počúvajte “Pomaly ruky” v plnom rozsahu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 84 = 86

map