Nicki Minaj a Boob zastupujú na Haider Ackermann Show

Nicki Minaj nám tento víkend odovzdal veľké odtiene Lil ‘Kim v Paríži a jej bábkarské oblečenie bolo rozprávaním mesta. Pinkprint speváčka sa ponorila do odhalujúceho vrcholu Muglera, zatiaľ čo v sobotu sedela na prednej rade v Haider Ackermann – a ona ukradla prehliadku. Minajovo asymetrické čierne tlačidlo úplne odhalilo polovicu hrudníka, aj keď pre malú mieru skromnosti, ona accessorized s diamantom v tvare Agent Provocateur bradavky pastie. 34-ročná žena dokončila vzhľad s koženými šortkami Givenchy, šnúrkami na ladenie gladiátora, futuristickými purpurovými okuliarmi a okrúhlymi krúžkami. 

�� #NickiInPARIS Top: Mugler Šortky: Givenchy Topánky: Alexandre Vauthier Pasties: Agent Provocateur Prstene: Pristine Odtiene: Veronique Leroy Styled: Maher Makeup: Sheika Vlasy: Neal

Príspevok, ktorý zdieľa Nicki Minaj (@ nickiminaj)

VIDEO: Nicki Minaj cituje, aby vás cez deň

 

Speváčka bola spozorovaná po celom parížskom móde a jej fotky Instagramu sa zúčastnili s Jourdanom Dunnom, Winnie Harlow, Sara Sampaio a Balmainovým tvorivým režisérom Olivierom Rousteingom.

 

#NickiInPARIS narazil na koleso tak tvrdo, aby sa otočil �� všetky moje btchs si to, oni zarábajú peniaze samy �� #HaiderAckermann show bol bezchybný. @ h.a ���� Top: Mugler šortky: Givenchy topánky: Alexandre Vauthier Pasties: agent Provocateur prstene: pôvodné odtiene: Veronique Leroy

Príspevok, ktorý zdieľa Nicki Minaj (@ nickiminaj)

Jej súčasný konflikt s rapérom Remym Ma ju nezastavil v tom, aby mal čas svojho života v zahraničí. Minaj používa značku hash “Nicki In PARIS” pre všetky svoje bohaté a zábavné gramáže Parížskej módy týždeň a vhodne označila všetky kusy oblečenia ako skutočnú módu “to dievča”.

#NickiInPARIS #DressByBalmain #BalmainAfterPartyWesEPIC vyzerajú @ tieto nádherné ženy ��������

Príspevok, ktorý zdieľa Nicki Minaj (@ nickiminaj)

DÔVODOVÁ SPRÁVA: Nicki Minaj je gotická kráľovná v Royal Cape a Sheer Givenchy Gown

Vidíme vás Barbz!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

64 − = 54

map