Nicole Richie zverejnila najchutnejší rozhovor v čele s narodením otca Lionela Richieho

Ako sú sladké Nicole a Lionel Richie? 34-ročná módna návrhárka a bývalá televízna hviezda reality sa do Instagramu dnes zúčastnila na zdieľaní starých fotografií pri oslave 67. narodenín svojho otca a je príliš rozkošná pre slová.

Vo chvíli, keď sa usmieva, Lionel drží veľmi málo Nicole, ktorá má ruky zabalené okolo krku svojho otca a veľký úsmev na tvári. Podľa súborov dua by sme povedali, že obraz bol odobratý v 80. rokoch – kučeravá kočička nosí na fotografii fotografie tričko, svetlé modré legíny a biele topánky s vysokým vrcholom, zatiaľ čo jej ozdobný otec dones teal biele bavlnené vesty a džínsy. “Iba vy ste to dokázali, aby ste sa oslavovali 2 dni v rade. Happy Birthday L-Train @ lionelrichie, “povedala Nicoleová, s odkazom na skutočnosť, že včera bol otecdeň.

Iba vy ste to dokázali, aby ste sa oslavovali 2 dni v rade. Šťastné narodeniny L-Train @lionelrichie ������

Fotografie zverejnená @nicolerichie dňa

Okrem nezabudnuteľného otcovo-dcérskeho momentu sme si tiež nevšimli, koľko sa mladá Nicole podobá vlastnej 8-ročnej dcére Harlowovej v grame, od jej vlnitých zámkov až po jej milé ružové tváre.

SÚVISIACE: Dcéra Nicole Richieovej vyzerá rovnako ako ona v tejto vzácnej rodinnej fotografii

Jedna vec je istá: v tejto rodine je určite veľa lásky.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

98 − = 91

map