Nie, deti Miranda Kerrovej nebudú používať Snapchat

Miranda Kerrová môže byť vydatá za výkonného riaditeľa spoločnosti Snapchat Evan Spiegel, ale jej deti budú nie stiahnuť aplikáciu kedykoľvek čoskoro.

Počas zobrazenia Jimmy Kimmel Live V utorok model, ktorý očakáva svoje prvé dieťa so spoločnosťou Spiegel, zdieľa, ako sedemročný syn Flynn (z predchádzajúceho vzťahu s hercom Orlandom Bloomom) cíti o blížiacom sa príchode a jej budúcich plánoch sociálnych médií pre deti.

“Ó, nie, nemyslím si,” povedala, keď uviedla deti do Snapchatu. “To, čo mám rád o Snap, môžete posielať svojim priateľom a rodinám tie male dôverné chvíle, ktoré zdieľate, takže moja rodina v Austrálii – my všetko po celý deň, ale verejne to je iná vec. veci súkromné. “

Kerr ďalej opísala, ako Flynn vezme za ňou. Má “škodlivú osobnosť ako ja. Má tiež malú bradu, “povedala.

VIDEO: Miranda Kerr svadobné šaty Dior bol rovno z rozprávky

A zdá sa, že mladý chlapec je viac ako čerpaný na to, aby sa stal veľkým bratom. “Je tak nadšený, že sme spolu s Evanom na chvíľu boli spolu a on bol ako:” Kedy budeme mať ďalšieho brat alebo sestru? “A boli sme ako:” Pozri, musíme sa najskôr vziať, “Povedal Kerr.

TK
Obrázky RB / Bauer-Griffin / GC

“Takže deň po svadbe, príde do toho a on je ako,” Mami, je tam? “Pokračovala. “Bol som rád,” Zlato, dať to chvíľu. “”

A pokiaľ ide o to, či Spiegel plánuje zdokumentovať svoju prácu a dieťa na službe Snapchat?

“Nie. Môj manžel je veľmi súkromný človek,” povedal Kerr.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 6

map