Nie je tajomstvom, že Jennifer Aniston miluje LBD! Pozrite si jej 29 Najlepšie čierne šaty

Ak existuje jedna vec, o ktorej vieme o Jennifer Anistone, je to, že miluje skvelé čierne šaty. Herečka má zvyk obliekať LBD a počas rokov sme ju videli prakticky v každej siluetě a štýle (pri pohľade nádhernej pozdĺž cesty). Koža, strappy, ponorka alebo zdobený-Aniston má celé spektrum pokryté. Aniston má možnosť ľahko skopírovať účes s podpisom (kto by mohol zabudnúť na The Rachel?), Takže nie je žiadnym prekvapením, že pokiaľ ide o výber štýlu, Aniston zostáva pravdivý na jeden odtieň: klasický čierny. Napriek tomu, že sa zvyčajne tešíme z módnej zmeny, aplaudujeme A-Lister, že zostávate verné svojmu podpisu.

“Mám rád malé čierne šaty,” povedala predtým InStyle.com. “Je to skvelý, úžasný, zábavný a ľahký odev.”

Ako veterán na červenom koberci hviezda zriedka robí chybovku, a zdá sa, že sa s vekom zlepšuje. Jednoducho elegantný štýl Anistonu dokáže perfektne prechádzať medzi čiarou a dievčaťom vedľa seba a vždy to vyzerá horúco. So zázračným šatníkom sexy klasiky a nositeľných trendov nie je divu, že Aniston zostáva jedným z našich najstarších obľúbených hviezd.

Pozrite sa na 29 najlepších LBD Jennifer Aniston v našej galérii!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 6 =

map