Nie, Mirai Nagasu nemá obrovské “USA” tetovanie na nohe

Počas svojho dynamického predstavenia o zimných olympijských hrách v roku 2018 sa Mirai Nagasu stala prvou americkou ženou, ktorá pristála v olympijskej súťaži trojnásobný axel, ale na jej stehne sa objali tri masívne písmená tiež všetci hovorili.

Ako ona skákala, otočila a zahnala náročný pohyb po pohybe, bolo ťažké ignorovať tam obrovskú “USA”, ktorá sa na prvý pohľad zdala byť vážnym vlasteneckým holdom. Ukázalo sa, že to nie je iný ako značka USA Kapela KT Tape Pro USA, čo spoločnosť potvrdila v nedeľu večer.

“Všetci sa divia, ale to nie je tetovanie @mirai_Nagasu je nohu, to je #KTTape PRO USA páska! Sme hrdí na to, že poskytneme úľavu od bolesti a podporu #TeamUSA, “povedal KT Tape nedeľu. Nagasu odpovedal na svoje pípanie a písal:Toto je prvé, čo o tom počujem, ale rozhodne nie je veľké odvážne tetovanie. “

 

 

Takže, čo sa týka kineziologickej pásky? Údajne “zlepšuje športový výkon a znižuje riziko poranenia lepšie ako tradičná biela atletická páska”, podľa New York Times. Tiež urýchľuje hojenie tým, že mierne zdvihne kožu mimo boľavé alebo poškodené tkanivá, zlepšuje prietok krvi a lymfatickú drenáž a podporuje poškodené kĺby a svaly.

Značka KT je špeciálne elastická športová páska určená na zmiernenie bolesti pri podpore svalov, šliach a väzov, podľa jej webové stránky. Keď je oblasť tela poškodená nárazom alebo nadmerným použitím, lymfatická tekutina sa môže vytvárať a spôsobiť zápal a opuch, ako aj svalové ťažkosti alebo bolesť. Páska pomáha riešiť tento problém.

Je jasné, že KT páska funguje ako kúzlo pre Nagasu (pozrite sa na ten trojitý axel), rovnako ako to má pre ostatných športovcov, na a mimo ľadu. Tom Brady a americký hráč na volejbal Kerri Walsh sa okrem iného stretli aj s páskou.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

97 − 88 =

map