Nie, Scarlett Johansson sa nikdy nepokúšal byť priateľkou Tom Cruise

Veta, o ktorej sme si nikdy nepomysleli, že by sme napísali: A-listové dieťa Scarlett Johansson sa nikdy neskúšalo byť niečím priateľkou. Herečka sa cítila nútená vyhlásiť toľko, keď ju niekto obvinil z toho, že to robí.

Bývalý scientológ Brendan Tighe sa objavil Megyn Kelly Dnes v stredu zdieľa tajomstvá a zjavenia, ktoré získal od kontroverznej náboženskej obce.

Počas svojho rozhovoru Tighe povedal Kellyovi, že raz narazil na dokumenty, ktoré potvrdzujú, že Johanssonová sa po jeho rozvode od Nicole Kidmana dostala do konkurzu ako priateľka Cruise (alebo “druhá dynamika” v scientológii), vysvetľujúc, že ​​správa ” ísť dobre “a to rodičovstvo herečka a scientológka Erika Christensenová museli kvôli Scarlettovej nezaujatiu odpojiť Johanssona.

veľvyslanci For Humanity Honoring President William Jefferson Clinton To Benefit The Shoah Foundation
Jeff Kravitz / Getty Images

Johansson, otvorený feminista a zástanca hnutia Time’s Up, rýchlo odpovedal na pripomienky Tighe, Hollywoodský reportér, “Samotná myšlienka, že akákoľvek osoba, ktorá sa bude v konkurze, nachádza vo vzťahu, je tak ponižujúca. Odmietam, aby ktokoľvek šíril myšlienku, že mi chýba bezúhonnosť pri výbere svojich vlastných vzťahov. Iba muž Brezan Tighe by prišiel s takým bláznivým príbehom. “

SÚVISIACE: Scarlett Johansson a priateľ Boy Colin Jost zdieľal záludný moment PDA na SNL

Nie je jasné, prečo by Tighe vyrobil takýto príbeh, alebo ak jednoducho nesprávne vymyslel meno, ale Johanssonovo pokarhanie zazvoní nahlas a jasne. 

A kým kto potrebuje Tom Cruise, keď to máš SNL hottie Colin Jost na ruke? Nepridáva to, ak sa nás spýtate.

nebeský Bodies: Fashion & The Catholic Imagination Costume Institute Gala
Jackson Lee / Getty Images
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 5 =

map