Niekto pomôže Molly Ringwald nájsť ju docela v ružovej šaty Prom

Každá žena má tie šaty, ktoré sa dostali preč. A pre Molly Ringwald, to je to nafúkané rukavice polka dot prom šaty, ktoré nosil ako večný outsider a vysokej školy senior Andie Walsh v kultúre ’80s klasické Pekná v rúžovej.

“Z tohto filmu som držal všetky kostýmy – okrem plesových šiat,” povedala herečka a speváčka V štýle keď sme sa s ňou dostali v N.Y.C. na slávnosti kampane Chico #HowBoldAreYou. “Vtedy som to nenávidel toľko, ale teraz je to tá vec zo všetkých mojich filmov, ktoré by som rád mal.”

SÚVISIACE: Molly Ringwald pracoval s Harveyom Weinstein raz a potom nikdy znovu

Molly Ringwald - Embed
Dimitrios Kambouris / Getty Images

Ringwald hovorí, že aj keď filmová kostýmová výtvarníčka Marilyn Vance mala tri verzie rovnakej tvorby s vysokým krkom, nie je si istá, kde to všetko skončilo za posledných 30 rokov. Ale ona si želá, aby vedel. “Rád by som znova spoznal tie šaty!”

Ostatné kusy šatníkov, ktoré zachytila ​​zo sady, sú v krabiciach zastrčené, s výnimkou jednej špeciálnej spojky, ktorá získala miesto v osobnej skrini herečky.

“Bol to malý ružový batoh s malým vlnovým vzorom, ktorý som nosil na jednej zo scén a vždy som ho miloval, takže ho stále držím,” povedal Ringwald. “Práve nedávno moja dcéra niekde išla a ja som ju nechala požičať – bola to veľmi nadšená.”

SÚVISIACE: Paris Hilton je v láske a chce vám všetko povedať

 

A tak prechádza bageta Andieho Walsha, aby Ringwald bol nostalgický Pekná v rúžovej prerobiť?

“Nie! Nikdy! Nechcel by som to Klub raňajok alebo Šestnásť sviečok znova vyrobené, “priznala sa. “Mám pocit, že tieto filmy sú pre ten čas tak dokonalé. Bol by som rád, keby niekto urobil film, ktorý bol inšpirovaný jedným z týchto filmov, ale museli by to dnes prispôsobiť. Život sa zmenil. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 − 50 =

map