Nikdy nebudete veriť, ako dlho vyberá Selena Gomez, aby išla blondínka

Povedať, že ísť blondínka je záväzok je masívne podhodnotenie. Predtým, ako dokonca opustíte salón a doplníte sprchu s produktmi ako fialový šampón, aby ste zabránili tomu, že vaše farby budú mosadzné, musíte stráviť hodiny sediac v kozmetickej stoličke, aby ste dostali vlasy do tieňa,.

Stačí sa opýtať Selene Gomezovej. Speváčka podstúpila dramatickú zmenu farby vlasov tým, že vyrazila svojim podpisom hlboko čokoládovo hnedé vlasy pre úplnú blondínku. Vzhľadom k tomu, že je to najľahší Gomez, vôbec nie je, nový lúpaný odtieň vyžadoval viac ako jeden proces.

TK
Steve Granitz / WireImage

SO SÚVISIACE: Selena Gomez Just Went Full-On Blonde

V skutočnosti to bolo úsilie tímového štýlu pre Gomezových farebníkov Nikki Lee a Riawna Capri, aby zosvetlila farbu vlasov speváka na to, čo nazývajú “Nirvana Blonde”. Ak plánujete použiť fotografiu blondínky Gomezovej ako inšpiráciu pre vašu vlastnú farbu, štatistiky týkajúce sa menovania speváka v salóne vás môžu prehodnotiť, ak ste celkovo netrpezliví.

Drahý kaderník (pre všetkých, ktorí sa pýtali), keď váš klient prináša obraz #NirvanaBlonde, vytiahnete túto informačnú inštaláciu a dajte im vedieť, že to trvalo 9 hodín, okolo 300 fólií a 8 misiek bielidla, všetko s 2 spolupracovníkmi súčasne, (@ nikkilee901 a ja). Bolo to pekný dlhý trpezlivý proces detských jemných plátkov, potom sa vrátil a otvoril každú fóliu a opätovne použil, ale urobil v jednom sedení. Čokoľvek je možné v jeden deň, to len chvíľu trvá, žiadni ďalší klienti ha, a trpezlivosť na udržanie integrity vlasov. ✨ A všetkým klientom, ktorí to chcú, dúfajme, že to vysvetľuje proces o niečo lepšie, aby ste teraz mohli byť veľmi trpezliví s vašim stylistom. �� xx, R

Príspevok, ktorý zdieľa Riawna Capri | Kaderníctvo (@riawna) dňa

Spoločnosť Capri zdieľa v príspevku Instagram, že celkový proces sfarbenia trval celkom deväť hodín. Ale to nie je šokujúca časť: Hovorí, že ona a Lee použili 8 misiek bielidla a 300 fólií, aby si túto prácu urobili. “Bol to pekný dlhotrvajúci proces detských jemných plátkov, potom sa vrátil a otvoril každú fóliu a opätovne aplikoval, ale urobil v jednom posedení Všetko je možné v jeden deň, to len chvíľu trvá, žiadni ďalší klienti ha a trpezlivosť na udržanie celistvosť vlasov, “povedal Capri v titulku fotografie.

Hádame, že je to pravda: to je robí potrebujete čas na dosiahnutie Nirvany.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 36 = 41

map