Nikdy neviete, ako Gigi Hadid je Makeup Artist má jej začiatok

Erin Parsons
Zdvorilosť Erin Parsons

Angelique Serrano

11. januára 2018 @ 9:00 hod

K modelu Gigi Hadidovi nie je lepší spojenejší ako Erin Parsons. “Ona vie každý odkaz, rozumie každej ére make-upu a miluje vytváranie vzhľadu, ktoré posúva hranice,” hovorí Hadid. Nielen krása encyklopédie, Parsons je tiež súcitný priateľ: “Dostala ma mnohokrát pripravená na prácu – dôležitejším a zmysluplnejším spôsobom ako len robiť svoj make-up.”

Cindy Ord / Getty Images

Parsons na Maybelline New York make-up majster triedy s Gigi Hadid.

Dnes Parsons oslavuje svoju novú úlohu globálneho make-upu Maybelline New York. Bude to trvať 20 rokov potu a trblietavých slz, aby sa tam dostali. Vyrastala so svojou rodinou na stredozápade, “boli sme chudobní a neustále sme sa pohybovali,” hovorí. “Ale nezáležalo na tom, pretože som unikol do môjho fantasy sveta.” Zareagovala na vinobranie filmov a životopisy hviezd Zlatého veku ako Joan Crawford a vyvinula vášeň pre make-up (“Snažila som sa vyzerať ako Marilyn Monroe,” hovorí sa) a povstaleckým duchom. Vo veku 18 rokov, keď potreboval prácu, vstúpil Parsons do amerického letectva. V plnej tvári farebného make-upu a na sebe “big-ass platformy”, začínajúci umelca vystupoval v zostave. “Vŕšový seržant ktokolal na všetkých, pozrel sa na mňa a bol bez slova.”

VIDEO: Krása Transformácia Marilyn Monroe

Ona odišla po deviatich mesiacoch a našla si prácu za počítadlo Lancôme. “Pretože som milovala robiť make-up, predával som veľa. Vyhral som súťaž, ktorá predávala najviac hydratačných látok v štáte Texas.” Ona tiež ohýbala svoje kreatívne svaly za čítačky kozmetiky MAC v Ohiu, ale čoskoro si nastavila svoje pamiatky na New York. Tam, okolo roku 2002, jej priateľ odviezol na miesto na legendárnom kolektore tvorcov Pat McGratha. “Mohla povedať, že som vášnivá,” hovorí Parsons. Počas asistencie sa stretla s mladým supermodelom: “Gigi bola ticho, sladká, sotva vyslovila slovo,” hovorí Parsons. “Začali sme sa stať priateľmi, je dobré mať ľudí, s ktorými sa môžete rozprávať, keď prechádzate takým bláznivým časom.”

SÚVISIACE: Prvá Maybelline Paleta Gigi Hadida je jedna, ktorú budete skutočne používať každý deň

V roku 2015 začal Parsons pracovať s Hadidom, hovoriacou modelkou Maybelline New York, o výstrele značiek. Ako jej práca (napríklad farebná “morská víla”) získala bzučanie, Parsonsová sa čoskoro ocitla na prijímacom konci kozmetického kontraktu. Aj nedávno pomohla vyvíjať produkty v kolekcii Gigi Hadid × Maybelline. Ironia sa na ňom nestratila. “Ja som nebol žiadny anjel vyrastal,” hovorí. “Bol som chytený kradnúť Maybelline riasenku, keď som bol mladý, čo je vtipné vzhľadom na to, kde som teraz.”

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnúť február vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch, cez Amazon a pre digitálne stiahnutie teraz.

Erin musí mať

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 2

map