Nikdy sme si nemysleli, že sme sa stretli s Michellom Obamom vo vysoko šikmých šatách na jachte

Obrázky vrcholov plodín a popoludnie na lodi nie sú zvyčajne to, čo mi príde na myseľ, keď premýšľame o bývalej prvej dámy Michelle Obamovi. Namiesto toho si spomíname na svoje cenné úsilie o reformu vzdelávania a posilnenie postavenia žien a samozrejme o tie elegantné, diplomatické vyhliadky.

Ale v piatok nám Obama pripomenul, že má rád experimentovať s módou. Matka dvoch vyskočila na jachte na Mallorce, v Španielsku, kde v súčasnosti navštevuje amerického diplomata Jamesa Costosa a jeho partnera Michaela Smitha. Samozrejme, už sme videli politickú postavu, ktorá už predtým uvoľnila, ale jej loď vyzerá? Je to dôležité.

Na výlet vyzerala rovnako ako jej mladé dcéry v grafickom bielom hornom a vysoko pasovom, vysoko rozrezanom modrom a bielom sukni, ktorý sa za ňou zatiahol a tiež odhalil jej nohy. Nosila okrúhle okrúhle okrúhle slnečné okuliare. Porozprávajte sa o fabu, Obame.

michelle Obama Yacht Mallorca - Embed
Splash News

V ten istý deň ju tiež preplatila a zmenila sa na LBD dokonalé pre leto, ktoré spárovala s klobúkom, ktorý sme úprimne rád požičali.

michelle Obama Mallorca - Embed
Splash News

SOUVISLOSTI: Michelle Obama odhaľuje svoje najobľúbenejšie (a najmenšie obľúbené) jedlo

Keď prídete do Španielska, môžeme prísť s ním, Michelle?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 4

map