Nikdy ste nenosili pery na pery rovnako ako Georgia May Jagger

V službe Gruzínska mája Jagger je známa ako hovorkyňa Rimmel Londýn, off-duty, 24-ročný model nedodržiava pravidlá, pokiaľ ide o uplatnenie jej vlastného make-upu, čo vždy robí epicky ostrý vzhľad.

Karmínové červené oči, ktoré Jagger mal na sebe, keď sme sa s ňou dostali na snímke Odstránenie rakoviny krvi DKMS Gala na Cipriani Wall Street v New Yorku 5. mája, je takým spôsobom, že model má rád ohýbanie štandardov krásy a nikdy neuveríte produkt, ktorý použila na vytvorenie neočakávaného vzhľadu: Rimmel London Exaggerate Full Color Lip Liner v rámci môjho kúzla ($ 6; ulta.com). “Bolo to obdobie, po ktorom som prvýkrát začal modelovať, že som nebol taký ako experimentovanie s make-upom a potom to tak príde vo vlnách a zmenách. Teraz mi v podstate dávajú rúž na oči a očné tiene na rtech. Práve teraz vlastne nosím podložku na pery, “povedala. “Takže teraz, väčšinu času robím také veci a tiež používam veci ako škvrny. Robím to viac pre farby. Vždy dostanete tmavozelené, námorníctvo alebo čiernu podložku, ale nemusíte mať červenú, ružovú alebo niečo také. “

 SPOJENÉ: Najlepšie očné linky pre farbu očí

Aj keď si dáva prednosť “duševnému make-upu očí”, Jagger si udržuje zvyšok rutinnej nízkej a jednoduchosti. “Myslím, že môj prístup je naozaj prirodzená starostlivosť o pleť a nie prírodný makeup, pretože nikdy nemôžete nájsť pigmenty, ktoré chcete v organických veciach. Mám naozaj rád obchod v East Village v New Yorku nazvaný Live Live & Organic. Vytvárajú všetko v jednom prípravok na umývanie tváre a šampón s názvom Outer Body Experience ($ 25, live-live.com) a páči sa mi, pretože je to celkom prirodzené.

Jagger sa tiež podelila o svoje tipy, aby udržala svoju “gringe” aka jej dospelý okraj pod kontrolou. Očistí jej rany a nechá ich vyschnúť prirodzene, a potom sa krúti stranami jej okraja s palcom a ukazovákom v pohybe dovnútra. “Ona [Alex Brownsell, priateľ Jagger a zakladateľ londýnskeho salónu Bleach] ma naučil, ako to urobiť, falošný parmice, lebo som naozaj chcel parmice, ale je to ako falošný parmica!”.

SÚVISIACE: Ako nosiť farebné Mascaras pre každú farbu očí

Technológie krásy mimo prevádzky sú niečo, čo beží v rodine. Jagger poznamenal, že jej supermodelka matka Jerry Hall má jedinečný spôsob použitia očné linky, o ktorej nikdy predtým nikto nevidí. “Mama robí niečo bláznivé, čo nemám a nemôžem. Je naozaj dobrá v tom, ako robiť tekuté očné linky a keď urobí mačacie oko, doslova otočí hlavu na bok a nakreslí ju v priamke. Hovorí, že to pre ňu funguje kvôli uhle, na ktorom je vaša ruka, “hovorí Jagger. “Je to z generácie, kde ste si vyrobili vlastné vlasy a make-up a nemohli ste sa spoliehať na iných ľudí, takže ste museli byť dobrí v tom, alebo by ste nevyzerali tak dobre ako všetci ostatní. Myslím, že na to treba veľa povedať. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map