Nikki Reed a Dell vytvorili šperkovnicu vyrobenú z recyklovaných počítačových dielov

nikki Reed
Michael Tran / FilmMagic

Olivia Bahou

Jún 09, 2018 @ 15:00

Nikki Reed práve navrhla vašu novú obľúbenú šperkovú linku a je to úplne šetrné k životnému prostrediu. Značka herečky, Bayou s láskou, spolupracovala so spoločnosťou Dell na novej zbierke šperkov s obmedzeným obsahom, ktorá bola vyrobená v USA a vyrobená zo zlata zo starých recyklovaných počítačov.

V utorok Reed ohlásil novinky na Výstave spotrebnej elektroniky v roku 2018 a odhalil prvý pohľad na kolekciu Circular. Linka obsahuje 14 a 18 karátové zlaté krúžky, náušnice a manžetové gombíky a začína na 78 dolárov.

VIDEO: Nová mama Nikki Reed odráža rok 2017

“Bayou s láskou bola vytvorená, aby priniesla väčšiu informovanosť o ľudskom vplyve na našej planéte a ukázala, že krásne predmety môžu pochádzať z obnoviteľných zdrojov a recyklovaných materiálov,” povedal Reed vo vyhlásení. “Tým, že sme recyklovali zlato, ktoré bolo kedysi považované za odpad,” Dell a ja pracujeme na vytvorení prostredia, v ktorom stále využívame zdroje a snažíme sa o nulový odpad. “

DNES JE TEN DEŇ! Som THRILLED, aby som sa so všetkými z vás podelila o jednu z najzaujímavejších spoluprác, ktorú som bol súčasťou. Pred rokom sa @ Dell priblížil k mne s myšlienkou urobiť niečo krásne z toho, čo sa tradične považuje za odpad. Ich environmentálni partneri vyvinuli proces extrakcie zlata zo základných dosiek starých počítačov v USA, ktorý bol o 99% ekologickejší ako banské zlato zo zeme. Zároveň som pracoval na tom, aby som spustil @bayouwithout z túžby vytvárať a podporovať udržateľné veci, ktoré zodpovedajú môjmu životnému štýlu. Zápas z neba! Dnes odhalíme kolekciu kolekcií @BayouwithLove a @Dell, novú zbierku 14-18 karátového zlatého šperku vyrobenú v USA a získanú zo zlata získaného z recyklačných programov spoločnosti Dell. Je to tak vzrušujúce, pretože spájame technológiu a trvalo udržateľnú módu a priblížime ľudí k problému, ktorý znepokojuje všetkých, ktorí používajú technológiu v našom každodennom živote. Dopyt po tech gadgets pokračuje v lezení. Napriek tomu len 12,5 percent elektroniky je recyklovaných. Cenné zdroje, ktoré sa dajú recyklovať a recyklovať, budú odpadné. Američania vyhadzujú telefóny s obsahom viac ako 60 miliónov dolárov v zlate a / alebo striebro VŠETKÝ ROK !!! To je šialené!!!! Naša nová kolekcia je k dispozícii na adrese Bayouwithlove.com a na podporu zodpovednej recyklácie a dozvedieť sa o procese spoločnosti Dell na extrakciu zlata a jeho uvedenie späť do vlastných produktov, navštívte stránku dell.com/gold. #DellxBayouWithLove # CES2018 #Legacyofgood

Príspevok, ktorý zdieľa Nikki Reed (@nikkireed)

Podľa spoločnosti Dell Američania vyradia zlato a striebro zo 60 miliónov dolárov iba v starých telefónoch a len 12,5 percent e-odpadu sa v súčasnosti recykluje do iných produktov.

“Keď premýšľate nad skutočnosťou, že existuje až 800 krát viac zlata v tonách základných dosiek ako tonu rudy zo zeme, začnete si uvedomovať obrovskú príležitosť, ktorú musíme dať do práce hodnotné materiály. Nikki Reed to dostane a tak to my. Neprestajne premýšľa mimo krabici a presadzuje hranice inovácií, aby vyriešila niektoré z najnáročnejších environmentálnych výziev na svete, “uviedol podpredseda Dell Jeff Clarke vo vyhlásení.

Práve táto sekcia sa pozerá na chodník @nikkireed na pódiu a oznamuje túto obrovskú a úžasnú spoluprácu s firmou @bayouwithlove & @dell, ktorá používa recyklované zlato z recyklovaných základných dosiek, aby vytvorila krásnu šperkovú šnúru, ktorá vydrží a bude prenesená do iných generácií. Ukazuje nám všetko, čo nepotrebujeme vyťažiť zo zlata v ničivých spôsoboch, keď spoločnosti ako Bayou a Dell znovu používajú a využívajú inovácie a vytvárajú kruhovú ekonomiku. Toto sa nazýva vedúce postavenie v oblasti udržateľnosti a ja som tak horečná so svojou ženou, @ bayouwithlove a @dell za nekonečné ráno, poledne a noci dizajnu, telefonické hovory, brainstorming a náročnú prácu. Milujem to. Videl som tento projekt od začiatku k životu. Život je. Trvalo udržateľný život. Poďme to spraviť. Úžasný.

Príspevok zdieľaný zástupcom iansomerhalder (@ membersomerhalder)

Okrem toho, že sú úplne udržateľné, šperky z kruhovej kolekcie sú taktiež nádherné. Hravé a delikátne, s prízvukom opálu, ponáhľame sa predobjednať našich fanúšikov z novej kolekcie. Sledujte prvý pohľad.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 37 = 42

map