Nikki Reed Gushes o prácu počas tehotenstva v Sweet Instagram príspevok

Aký je čas byť nažive – a byť Nikki Reed. Speváčka a herečka nahráva snový nový album, je ženatý s a veľmi snový muž a očakáva svoje prvé dieťa. V príspevku Instagram, ktorý zdieľala vo štvrtok, Reed zažiaril skúsenosť so zostavovaním nového projektu s malým. 

“Posledný deň pred začiatkom miešania,” Reed napísal titulok sépia-tón video. “Písanie a nahrávanie celého albumu s týmto dieťaťom v bruchu bolo najkrajším zážitkom. Jedna vec, ktorú viem určite, toto dieťa bude milovať hudbu.” 

S jej vlasmi vo voľných úponkách a tečúcich, letných šatách, Reed vyzeral ako pokojná zemská mama, keď si na videu videla brucho. V pozadí prebehla vzorka novej éterickej novej skladby. 

Posledný deň pred začiatkom miešania. Písanie a nahrávanie celého albumu s týmto dieťaťom v bruchu bolo najkrajším zážitkom. Jedna vec, ktorú viem určite, toto dieťa bude milovať hudbu :) @ bravessound

Príspevok, ktorý zdieľa Nikki Reed (@iamnikkireed)

Ona tiež posta sama seba z očividného fotografovania v štúdiu umelca, hľadajú anjelské a kontemplatívny v bielych šatách. Nie sme si úplne istí, čo sa tu deje, ale vykopávame túto umeleckú stránku Reeda. 

Vo svojom štúdiu. Štyridsať rokov sochárstva a zasklenia všetko vykonané tu. �� @ membersomerhalder

Príspevok, ktorý zdieľa Nikki Reed (@iamnikkireed)

Od okamihu, keď oznámila svoje tehotenstvo späť v máji, bola herečka otvorená silnému spojeniu, ktoré cíti so svojim ne-narodeným dieťaťom. “Ahoj malý, viem ťa, ale len preto, že ťa cítim, ako je možné milovať niekoho tak veľa?”, Napísala vtedy. 

Otec-k-byť Somerhalder je tiež pocit rodinné fuzzies. Práve dnes, herec vyslal spätnú fotku seba a jeho manželku s “3 AM cuddle” na Gruzínsku súbor Upírske denníky

Našiel tento návrat … s 3AM cuddle na Vampire Diaries nastaviť natáčanie neskoro nocí. Posielame vám lásku Gruzínsku

Príspevok zdieľaný zástupcom iansomerhalder (@ membersomerhalder)

Súvisiace články: Nikki Reed má novú módnu líniu

Títo dvaja urobia najlepší rodičia. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 + = 41

map