Nikki Reed Má Acroyoga v športovom podprsenku a šortky dva mesiace po narodení

Nikki Reed porodila svoju prvú dcéru, Bodhi Soleil Reed Somerhalder, pred menej ako troma mesiacmi, a nová mama sa na svojej Instagramovej bláznivosti vyjadruje. Reed sa v nedeľu vydala na sociálne médiá, aby si mohla zdieľať videozáznam so sebou a robiť akroyoga so svojim horúcim bratom Nathanom Reedom v športovej podprsenke a šortkách.

Šialene silná a fit mama preukázala svoju pružnosť, pričom sa vyrovnala vo vzduchu nad nohami jej bratov, dokonca sa obrátila hore nohami a nedokázala spadnúť na jej tvár. “Namaste sa vo vzduchu s mojim partnerom v zločine, Acro-výučba, dobrodružný milujúci najlepší kamarát po celý život,” napísala v titulku. Aww.

Namaste sa vo vzduchu s mojim partnerom v zločine, Acro-výučba, dobrodružstvo-milujúci najlepšie kamarát pre život @ nathanaugustreed

Príspevok, ktorý zdieľa Nikki Reed (@iamnikkireed)

Jedným rýchlym pohľadom na Instagram svojho brata Nathana je jasné, že to nie je ich jediné dobrodružstvo. Zverejnil 28. septembra fotografiu, v ktorej uviedla, že Nikki a jej manžel Ian Somerhalder chodia na rannú jazdu na bicykli.

SOUVISLOSTI: Ian Somerhalder reaguje na rozptýlenie nad vyhadzovaním kontroly rakoviny Nikki Reed

“Len pár týždňov po narodení svojej nádhernej dievčatko sa Nik dnes prebudí a navrhuje, aby sme pred prácou prešli všetci horskí cyklisti. V tom momente si Ian a ja vymieňame obdiv – vie, ako šťastie, že ju našiel. Sú dokonalé spolu, “napísal Nathan.

Začať deň vonku s mojou krásnou rodinou. Len pár týždňov po narodení svojej nádhernej dievčatko sa Nik dnes prebudí a navrhuje, aby sme všetci šli na horskú cyklistiku pred prácou. V tom momente si Ian a ja vymieňame obdiv – vie, ako šťastie, že ju našiel. Sú dokonalé spolu. Vrátil som sa späť na cestu k SD pred niekoľkými hodinami, keď som stretol stretnutia na ceste. Milujem ťa @iamnikkireed a @ membersomerhalder. Obaja ma obaja inšpirovali. Horské cyklistické dobrodružstvá opäť čoskoro.

Príspevok, ktorý zdieľa Nathan Reed (@ nathanaugustreed)

omdlieť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 1 =

map