Nikto nedosahuje 47 libier. pre rolu viac zábavy ako Matthew McConaughey

V roku 2013 Matthew McConaughey preslávil takmer 50 libier za svoju transformačnú rolu Oscara, Klub kupujúcich Dallasu, ale herec to odhaľuje – tu nie sú žiadne prekvapenia – oveľa viac sa bavil, keď dal váhu späť na svoju poslednú filmovú úlohu.

47-ročný muž sa objavil na stredajšej epizóde Jimmy Kimmel Live!, kde sa otvoril o tom, ako zabalil na libry počas šesťmesačného obdobia pre svoj prírastok hmotnosti 47 libier zlato.

Herec, ktorý sa rozlúštil hlavne na cheesburgerovej a pizzovej diéte pre túto úlohu, tvrdil, že vlastne nemá v pláne získať váhu, ale že “začal žiť život ako Kenny Wells a pozrel sa raz do zrkadla a uvedomili si, že tieto nohavice už nezodpovedajú, a zvyšok je história.

Keď Kimmel požiadal otec o troch, ako vysvetlil náhly prírastok hmotnosti svojej rodine a verejnosti, hviezda povedala, že všetci jeho deti si všimli, že “tam bolo viac tati, aby milovali.” aw!

SÚVISIACE: Matthew McConaughey dáva Oscar-hodný výkon 9-rok-starý skript

Pozrite sa na celé video vyššie a dozviete sa viac o McConaughey zlato strava a presne prečo skočil do kobry jamy pri natáčaní v Thajsku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + = 12

map