Nina Dobrev sa používa na nakupovanie na armáde spásy – a hovorí ľuďom, ktoré nakupovala na Versace

Nina Dobrev nepochádza z peňazí. Herečka, ktorá sa slávila na slávu Degrassi: Nová generácia a Upírske denníky, sa naučili skoro, aby ste mali drahé veci, musíte pre nich pracovať – ​​alebo, ak tomu tak nie je, vy mohol len ohýbajte pravdu.

“Ako dieťa si pamätám, že nemám nové oblečenie,” povedala V štýle začiatkom tohto leta. “Nakupovali by sme v Value Village, ktorá je trochu ako armáda spásy. Moja mama to prezradila Versace, takže ak by sa niekto spýtal, povedali by sme, že sme šli do Versace. “

Dobrev začala pracovať hneď, ako bola legálne schopná v Kanade, kde žila, a nabrala svoju prvú prácu v spoločnosti Hollister. “Dostal som prvý sporný účet, keď mi bolo 14 alebo 15 rokov – bez ohľadu na zákonný vek pracovať v Kanade – pretože som takmer okamžite dostal prácu,” povedala. “Bol som vždy go-getter. Narodil som sa vo východnej Európe, takže mám túto východoeurópsku / bulharskú mentalitu. V skutočnosti som nebol veľa vyrastal, takže bolo všetko cenené. “

SÚVISIACE: Žena Hitmaker Kto píše Justin Bieber je najlepšie láska piesne

Napriek tomu, že thesp trávila väčšinu svojich ťažko vydobytých peňazí Hollisterovou na oblečenie, teraz pracuje inak. “Mám väčšiu šancu na výlety a lety ako peňaženky a oblečenie,” povedala V štýle na debut v Los Angeles 2. výročnej Maison St-Germain, ktorú usporiadala Kate Young na Little Beach House Malibu v Kalifornii a oslavuje 1000 starých kvetín, ktoré idú do likéru St-Germain. “Ale každú chvíľu budem mrzutý. Rovnako ako v Paríži som kúpil kabelku Chanel. Bol to okamih. Kedykoľvek bude chvíľa osláviť, budem sa chovať sami. “

Je tu aj ďalší dôvod, prečo by radšej neprekročila. “Trvá to veľa na to, aby som sa na seba zapôsobil – a tak to nerobím často.”

Pokiaľ ide o jej kariéru, Dobrev je všetko na rokovania, ale neprijme koncert na výplatu sám. “Moja kariéra mala veľa príležitostí, ktoré by boli peniazmi, ale pokaždé, keď sa to stalo, povedal som nie,” povedala. “Pamätám sa na jednu konkrétnu, ktorú som povedal nie, a bolo to veľa peňazí, takže to bolo ťažké. Ale ako to vidím, peniaze snáď budú pokračovať, ak budete tvrdo pracovať a budete robiť dobrú prácu. “

Dolu, Dobrev pokrmy o tom, prečo nemá v úmysle zomrieť bohatú, ako strávila prvý výplatný kurz, najlepšia vec, ktorú si myslí, že peniaze dokážu kúpiť.

SPOLUPRÁCA: Nina Dobrev o tom, ako býva popredná družička na svadbe Juliana Hougha

Na miestach “iba na hotovosť” … Kedykoľvek je miesto iba v hotovosti, skutočne ma hodí, pretože málokedy mám hotovosť.

Na jej prvej výplatnej … Ak nepočítate dráhy papiera ako dieťa, moja prvá skutočná práca by bola v spoločnosti Hollister a strávil som väčšinu peňazí pri nákupe oblečenia v obchode. Bolo to úplne mrhanie môjho života, ktoré neprinieslo žiadne peniaze! Bolo to skoro vždy, keď sa objavilo niečo nové, ja by som bol rád, “Chcem to,” a potom by som trávil celý svoj výplatu na túto položku. Bol to len bludný cyklus.

Na jej filozofii … Nechcem na môj bankový účet zomrieť veľa peňazí. Tu je to, čo mám na mysli: Pokiaľ ide o výlety a veci, pre moje narodeniny v tomto roku som kúpil dom pre 18 mojich priateľov a rodiny. Bola to pre mňa dosť obrovská šialenstvo, ale pamätám si pred osmi rokmi, že som bol v Tulume, stála som v hoteli a chodil som po dome na pláži. Povedal som: “Jedného dňa si budem môcť dovoliť zostať v tomto dome a pozývam všetkých svojich priateľov a nepožiadam ich nič.” A urobil som to. To bol pre mňa veľký míľnik.

SÚVISIACE: Jedna vec páry musí urobiť, aby prestali bojovať o peniaze

Na jej najtrapnejší peňažný moment … Každý rok, daňové obdobie. Áno … [smiech].

O tom, čo sa dozvedela o peniazoch od svojich rodičov … Nemuseli ma nutne naučiť nič slovne. Nemali sme rozhovory o peniazoch, ale videli sme boje s rodinou a ľuďmi okolo mňa, naučili som sa veľa lekcií prostredníctvom splnomocnenca. Dalo mi to však naozaj solídnu pracovnú etiku, pretože som nedostal nič, takže som vždy musel pracovať na všetkom, čo som dosiahol. To je najväčšia lekcia – tvrdá práca sa vyplatí. A nič neberiem za samozrejmosť.

Pri hovorovaní nie na dobre platené, ale nudné koncerty … Ak si vyberiem správne veci, ktoré sa majú robiť práve teraz, keď som vášnivý, zaručí to, že peniaze budú pokračovať. Ale ak vezmem deň platenia a to nie je ísť dobre, môže zastaviť peniaze od príchodu do budúcnosti. A potom stojí za to?

SÚVISIACE: Kelly Rowland Raz vynaložil 30 000 dolárov za 30 minút v spoločnosti Bergdorf

Na najlepšiu vec, ktorú si peniaze môžu kúpiť … Výlety so svojimi priateľmi a rodinou. Preto trávim väčšinu svojich peňazí na takýchto veciach, pretože to sú ľudia – moji priatelia, rodina a milovaní -, ktoré chcem kaziť a byť okolo. Trávim peniaze, aby som ich videl. Moja mama žije vo Francúzsku, môj otec žije v Bulharsku, môj brat žije v Kanade a tu žijem. Takže každý z mojich rodín žije v inej krajine a 50 percent mojej rodiny žije na inom kontinente.

Vo svojom štýle vyjednávania … Každý človek vyjednáva každý deň. Určite som bojoval za paritu a niekedy som sa jej podaril, a neskôr sa mi to podarilo. Ale je to určite niečo, na čom budeme pokračovať v boji a myslím, že sa musí zmeniť. Keď sa to stane, je veľmi dobré byť ocenený v nominálnej hodnote. Ľudia by mali byť odškodnení za prácu, ktorú robia bez ohľadu na rasu, náboženstvo, pohlavie alebo inak. Ak by ste robili prácu, mali by ste za to platiť rovnako ako akákoľvek iná osoba. Zdá sa to tak jednoduché, a napriek tomu musíte bojovať za to.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 4

map