Nosenie skutočného výhonky na hlave je v súčasnosti najhorúcejší trend vlasov v Číne

Len keď ste si mysleli, že tie kvetinové klipy z obdobia 90-tych rokov boli najodvážnejším vlasovým príslušenstvom, aby sa stali plnohodnotným pohybom, kráľovia v kráse v Číne to urobili ešte o krok ďalej. V poslednom diele od New York Times zdôrazňujúc tento trend, ženy zo všetkých oblastí života v Pekingu prestavovali rastliny ako levanduľa, slnečnice a dokonca aj huby ako doplnky tým, že ich pýtate na vlasy zobrazí v podobe antény na ich hlavách. “Fazuľové klíčky sú stále našou najobľúbenejšou položkou,” hovorí veľkoobchodník Zeng Wen.

SÚVISIACE: Hot DIY vlasové doplnky, ktoré chcete vyskúšať teraz

Počiatočné pokusy o vzhľad sa zvyčajne robili so skutočnými rastlinami, ale na trhoch sa objavili dlhšie trvácne plastové verzie s obľubou 80 centov a mnohí očakávajú, že hračkárske hnutie bude medzinárodne. Napriek tomu, napriek popularite medzi skutočnými ženami a celebritami, nikto nie je úplne istý, ako sa tento trend na prvom mieste stal trendom. “To ukazuje, že v Číne budeme skúšať takmer čokoľvek, čo vidíme na internete,” hovorí vysokoškolský študent Wang Hao doba. “Nikto nevie, čo to znamená, ale aj tak to robíme.” 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 − 14 =

map