Nová kolekcia Tommy x Gigiho nás nadchla na jar v Sneak Peek

Gigi Hadid je na ceste stať sa bona fide módnym návrhárom. Po jej prvotriednej prvej zbierke s Tommym Hilfigerom, dráhová hviezda pracuje na druhom kole a našťastie pre nás je kvapka hneď za rohom.

Tommy x Gigiho druhá línia bude debutovať na pristávacej dráhe 8. februára v Los Angeles, tesne pred začiatkom New York Fashion Week, a značka nás práve zaobchádzala s pohľadom na to, ako bude táto kolekcia vyzerať. “Prvá sezóna bola taká úspešná a rozhodli sme sa pre druhú,” Tommy Hilfiger označil tento gram Hadida, ktorý zhodnotil sveter s bielou bielou bielou podšívkou. V pozadí niektoré jasné náčrty predstavujú odvážne pruhy, čeľuste a široká nohavice.

Prvá sezóna bola takým úspechom. Rozhodli sme sa urobiť 2.. Pripravte sa … #TOMMYXGIGI SP17

Fotografie, ktorú vyslal Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger)

VIDEO: 10 krát Gigi Hadid preukázala, že je Rockstar

 

Prvá zbierka bola náučne inšpirovaná a zdá sa, že Tommy x Gigi 2.0 bude mať podobnú plážovú atmosféru. Začiatkom tohto týždňa Hadidova matka zdieľala sladké snap z dizajnérskych stretnutí a vyzerá to, že tento “snový tím” je pripravený na rock & roll.

❤Excited a späť v akcii …….. @tommyxgigi #NewCollection #DreamTeam # February8

Fotografie odoslaná spoločnosťou YOLANDA (@ yolanda.hadid)

SÚVISIACE: Gigi Hadid vystupuje s prstencom na že prst

Zabudnite na Oscary: 8. február je skutočným dátumom, kedy sa nadchne ďalší mesiac.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 6 =

map