Nová mama Chelsea Clinton nosí vytlačené šaty pre vzhľad pohľadu

Zabudnite na tehotenskú žiara, Chelsea Clinton má novú mamu žiara! Kandidátka na prezidenta 36-ročná dcéra Hillary Clintona porodila svoje druhé dieťa, Aidan, len pred niekoľkými mesiacmi v júni, ale nová mama vyzerala jednoducho žiariacou vo svojej kvetinovej výbave, keď spolu hostela Výhľad dnes.

Chelsea mala na sebe štruktúrované čierne šaty s červeno-bielym písmom, spárované s jednoduchými nudnými čerpadlami, aby sa objavili ako osobitný hosť na talk show. Rozhodla sa pre minimálny make-up a spájala svoj krásny vzhľad so svetlým červeným perom, keď jej vlasy voľne klesali okolo tváre v jej priamom štýle: elegantný a sofistikovaný.

“Dúfam, že moje deti sú na mňa tak hrdé ako ja z mojich mám.” – Chelsea Clinton #TheView #HillaryClinton # View20

Fotografia uverejnená spoločnosťou The View (@ theviewabc)

Počas prehliadky Clinton diskutoval o tom, ako byť matkou dvoch malých detí, prinútila ju oceniť vlastnú mamu, oveľa viac.

“Mám dve malé deti: Charlotte, ktorá sa 2 mesiace neskôr v tomto mesiaci a jej brat, Aidan, ktorý je 2 a pol mesiaca,” povedal Chelsea. “Dúfam, že moje deti sú na mňa tak hrdé, ako som ja niekedy moja mama.”

TÝKAJÚCE SA: Chelsea Clinton vs. Ivanka Trump: Ako sa ich svadby Stack Up?

Taký sladký rodinný moment! Môžete povedať, že je jediná podporná dcéra Chelsea.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

31 + = 36

map