Nová parfum Carolina Herrera je v tvare Stiletto a Karlie Kloss schválená

Dajte žene správnu topánku a ona môže dobyť svet. To je myšlienka Carolina Herrera, dcéra Carolina Herrera de Baez a perfumérka Louise Turnerová, ktorá si zachováva pri vývoji novej vône značky Good Girl, ktorá je umiestnená vo vysokom päte v tvare päty. So supermodelkou Karlie Klossovou ako tvárou je vôňa hlboká hra na tom, čo naozaj stelesňuje pojem “dobrá dievčina” a používa sama dizajnéra ako svoju múzu. “Je to veľmi založené na myšlienke pani Herrery, ktorá je tou neuveriteľne šikmou, elegantnou ženou, s trochou nepríjemného okraja. Má taký zlý zmysel pre humor, ktorý naozaj vidíte len raz, keď ju spoznáte, a prekvapujúca divoká strana, “hovorí Kloss V štýle, voskovať poetické obrazy späť od dizajnéra Studio 54 v jeho rozkvetu. “Celá myšlienka je o dvojitej podobe dámskej a elegantnej, ale tiež sa baví. Nie je to nudné byť dobrou dievčinou – je to naopak, pretože ak ste videli ako dobrá holka, potom sa môžete dostať preč s čokoľvek. ” A nič to nevedie doma úplne ako ostrý pätový pät, pripravený nakopať do skleneného stropu nejaké praskliny.

Karlie Kloss Fragrance Campaign - 1
Zdvorilosť

SÚVISIACE: MAC Vytvorené vône inšpirované Ikonické odtieňové farby

Žiadny vtip – je to pravdepodobne najväčšia fľaša, ktorú sme videli, a Kloss súhlasí. “Tento dizajn je naozaj zvláštny a v tejto podobe nikdy nebola nikdy vôňa fľaše, ktorú dokázali vyrobiť v tvare špendlíka,” hovorí. Ďalší doplnok: sklonený oblúk môže byť tiež použitý na držanie mobilného telefónu vo vzpriamenej polohe. Medzi tvorbou džúsu a navrhovaním jeho exteriéru bola Good Girl projektom, ktorý bol v priebehu štyroch rokov. Časová os vedie kariéru v strednej škole a Good Girl už tento mesiac absolvovala Macyho polia. Poznámky z tuberózy a jazmínu slúžia ako kývnutie na ikonickú vôňu Herrery 212, zatiaľ čo prvky ako fazuľa tonka, mandle a káva udržiavajú vzdušné kvety na zemi. Pozrite sa na ohromujúcu kampaň spoločnosti Kloss nižšie a nájdite dobrú dievčinu na macys.com od 90 do 115 dolárov.

SÚVISIACE: Táto značka mení spôsob, akým nakupujete vôňu online

Karlie Kloss Fragrance Campaign - 2
Zdvorilosť
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 52 = 57

map