Nová udalosť s Kardashian Trailer ukazuje, koľko sa zmenilo od 1. sezóny

Kde si bol pre sériovú premiéru Držať krok s Kardashianmi? To debutovalo 14. októbra 2007, čo znamená, že som musel byť zaneprázdnený s priateľmi na strednej škole, pravdepodobne sledovať Kopce, nie nejaká hlúpa show o niekom menom Kris Jenner a všetkých jej báječných dcérach (a synovi).

Rýchlo dopredu o desať rokov neskôr a teraz sa svet zábavy prakticky otáča okolo Jennera, Kim Kardashian West a klanu hviezd tvoriacich titulok, ktoré sme si vybrali v televízii. Ale prečo je to dôležité práve teraz?

Kardashija oslavujú desiate výročie svojho hitu E! show so špeciálnym súborom na vysielanie v nedeľu 24. septembra spolu s premiérou sezóny 14 na 1. októbra. Khloé odišiel do Instagramu, aby ponúkol nový propagačný klip špeciálnej a chlapec sa zdá zdali známy.

V sekundách dlhý klip nájde konečného momera Krisa, ktorý jazdí na vrtuľníku, zatiaľ čo ďalšie scény sa rozbúria v Khloé, Kourtneyho opaľovanie pri bazéne, Kendall pripravuje sa na dráhu, Kylie jazdí v ďalšom super drahom luxusnom športovom automobile a Kim berúc navždy pripraviť sa. A zatiaľ čo to je na prvý pohľad nič iné ako to, čo zvyčajne dodávajú na kameru, je to celkom prikývnutím k prvému prvému úvodu do show.

Pamätajte si, kedy obsadenie (ktoré vtedy zahrnovalo Caitlyn Jenner a Rob Kardashian) očakáva Kimov príchod do klipu? “Kim je vždy neskoro!” Vykríkla Khloé v origináli. Stáva sa znova a Kris sa opäť pýta: “Kde je Kim?” Tentokrát.

Tu je nový:

10 rokov silný! Takto #KeepItKardashian! Tak vzrušený pre 10. výročie špeciálnej #KUWTK od slnka 9 / 8c na E! Náznak starých vibrácií, ale všetky nové chyby

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Khloé (@khloekardashian)

A tu je úvod do starých škôl:

Súvisiace: Kourtney Kardashian je šaty je tak malé, že je tam len tak

Naše kalendáre sú oficiálne označené.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

97 − 87 =

map