Nová účes Jennifer Lopezová dokazuje, že tento štýl 90. rokov je späť

Od banánových klipov až po scrunchies, každodenný trend krásy 90. rokov, ktorý ste prisahal, že by ste nikdy znovu nenosili, sa vracia v roku 2018. Ale ak je niekto, kto vás môže presvedčiť, aby ste dali jednu z desaťročných vlasov, vyzerá to druhá strela, je to Jennifer Lopez.

Kozmetik celebrít Chris Appleton dostal J.Lo pripravený na jar s novým rezom, čo je veľký odklon od jej podpisu v páse-dĺžka, plážové vlny (naša inšpirácia zakaždým, keď vyzdvihneme naše curling žehličky). Zdieľa najnovší vzhľad speváka v Instagram Post.

Moje prsty sú vždy v zábere �� posledná minúta sa dotýka @jlo #chrisappletonhair

Príspevok zdieľaný Chris Appleton (@ chrisappleton1)

SÚVISIACE: Jennifer Lopez prvý make-upový produkt sa chystá vám “J.Lo Glow”

Pri posudzovaní fotografie urobila Appleton niekoľko centimetrov z konca J.Lo, pričom jej dĺžka bola tesne pod kľúčovou kosťou. Minimálne dlhé vrstvy boli pridané na pohyb a vlasy by teda nevyzerali rovno. Vytvoril nový strih elegantný a rovný.

VIDEO: Náklady na získanie vlasov farbené

Ak ste si všimli, že vidíte viac a viac účesov, ako napríklad J.Lo, ste na niečom. Kostné rovné vlasy sú jedným z najväčších trendov tejto jari a ako to dokazuje spevák, je to prekvapivo všestranné.

Je to vzhľad, ktorý pracuje prakticky na každej dĺžke, takže ak nechcete ísť tak krátko ako J.Lo, jednoducho môžete zapnúť ploché žehličky, aby ste získali vzhľad.

Jedinou skutočnou požiadavkou? Použitie pevného tepelného prostriedku na vlasy pred dosiahnutím akéhokoľvek horúceho nástroja.

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 26 = 27

map