Nová značka Sereny Williamsovej nemá nič spoločné s tenisom

Ako dokazuje jej tenisová kariéra, Serena Williamsová sa nebojí o súťaž. Jej najnovší zápas: vstup do kozmetického priestoru ako najnovšie slávnosti začať vlastnú líniu kozmetiky.

Podľa správy TMZ, tenisová superstar podala ochrannú známku pre kozmetickú líniu pod názvom “Aneres”, čo je Serena hláskovaná dozadu. Vyzerá to, že Williams udržal veci jednoduché pri rozhodovaní o značke, pretože predtým zamkala Aneresa do oblečenia s HSN.

SÚVISIACE: Serena Williamsová volá po zmene po tom, ako takmer umierajú narodením svojej dcéry

Vzhľadom na to, že Williams dokáže bez námahy pracovať na nádvorí s nádherným pohľadom na nádvorí alebo s vysokým glam-vlasom a make-upom na červenom koberci, očakávame, že línia bude odrážať obe strany jej štýlu. TMZ že právne doklady Williamsu o ochrannej známke pokrývajú širokú škálu kategórií produktov, vrátane prípravkov na starostlivosť o pleť, prípravkov na odstraňovanie make-upov, kolínskej vody, parfumov a mydla do kúpeľa. Make-up múdry, tam je očný tieň, lesk na pery, rúž, očné linky, riasenka a make-up kity.

VIDEO: Serena Williamsova najcennejšia mama momenty

Pokiaľ ide o dátum spustenia Aneres, to je TBD. Ale kedykoľvek sa to stane, tešíme sa, že sa stretneme s Williamsovým ďalším grand slamom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

68 + = 69

map