Nové Anastasia Beverly Hills Glow Kit vám budú žiarovať ako Sailor Moon

Anastasia’s Glow Kits sú darčekom, ktorý stále dáva. Vážne. Ak chcete dosiahnuť zvýraznenie, ktoré ukončí všetky najdôležitejšie body, najlepšie dosiahnete pre jedného z nich. Je zrejmé, že sme radovali, keď robíme náš zvitok AM Instagram, ako sme zvykli, a narazili sme na veľké oznámenie od našej milovanej Anastasie Beverly Hills. A čo, modliť sa, povedali, sa nám podarilo vyvinúť šialenstvo? Oh, len niektoré hlavné dodatky k Glow Kit fam. NBD. 

#moonchildglowkit #glowkit #anastasiabeverlyhills

Fotografie zverejnenej Anastasia Beverly Hills (@anastasiabeverlyhills)

Predstavujeme Moonchild a Sweets #GlowKit ��Zabudnite veľmi skoro ✨ 40 dolárov každý ✨ Tieto súpravy budú k dispozícii veľmi skoro výlučne k dispozícii na AnastasiaBeverlyHills.com nie je k dispozícii v obchodoch * Prosím, nezabudnite skontrolovať našu stránku pre oznámenia o spustení. Neoznáme čas / dátum spustenia, aby sme sa vyhli ťažkej premávke a zabezpečili, že každý má možnosť zakúpiť tieto súpravy #anastasiabeverlyhills #moonchildglowkit #sweetsglowkit

Fotografie zverejnenej Anastasia Beverly Hills (@anastasiabeverlyhills)

�� Sladkosti #GlowKit �� # sweetsglowkit #anastasiabeverlyhills

Fotografie zverejnenej Anastasia Beverly Hills (@anastasiabeverlyhills)

SÚVISIACE: Teraz vieme tajný talent krásy Peyton Listu a nebudete veriť, čo to je

Názov? Nuž, je to množné číslo, pretože sú dve, ale “Moon Child” a “Sweets” nás trochu vyčerpávajú. 

Dôvod, prečo sme tak spracovaní? Každá súprava obsahuje štyri odtiene. “Sweets” je broskyňovo-ružová a vyvoláva cukríky a “Moon Child” má štyri chladné odtiene, ktoré evokujú hviezdy na nočnej oblohe.

žiara Kit-MoonChild.jpg
Mike McNeil

Ale ešte lepšie, tieto súpravy nám konečne umožnia napodobňovať našu obľúbenú záľubu detského superhrdinov, konkrétne Sailor Moon. Pamätajte si, kedy by sa transformovali a žiarili v farbách dúhy? To isté. Teraz to môžeme doslovne urobiť, aj keď nechceme zachrániť Zem pred silami zla.

Samozrejme, že vás to nedá zastaviť, a teraz to urobíte s vrahovým zvýraznením pozdĺž vysokých bodov vašej nádhernej tváre. 

SÚVISIACE S PRÍSLUŠNÝMI STRÁNKAMI: Masky na tvár, ktoré urobia akýkoľvek deň “Dokonca ani” lepší

Je to svet ľudskej fantázie. Každá časť, každé stvorenie, jeho časť snov a nádeje človeka druhu. Preto nemá hranice “- Nekonečný príbeh, Michael Ende ��Vydávanie Moonchild Glow Kit �� FOTO: @giulianobekor CD: @ Norvina MUA: @jordanliberty MODEL: @ fernandocabral07 VLAS: @robsalty PRÍSLUŠENSTVO: @ mariannaharutunian STUDIO: @hubblestudio #MoonchildGlowKit # anastasiabeverlyhills #glowkit

Fotografie zverejnenej Anastasia Beverly Hills (@anastasiabeverlyhills)

�� Moonchild #GlowKit FOTO: @giulianobekor CD: @Norvina MUA: @jordanliberty MODELY: @javeonnagordon VLAS: @robsalty STUDIO: @hubblestudio #anastasiabeverlyhills #moonchildglowkit

Fotografie zverejnenej Anastasia Beverly Hills (@anastasiabeverlyhills)

Záblesk je pre každého �� Predstavujeme ��Sweets Glow Kit�� FOTO: @ giulianobekor CD: @ Norvina MUA: @jordanliberty MODEL: @sebastiansauve VLAS: @robsalty STUDIO: @hubblestudio #sweetsglowkit #anastasiabeverlyhills #glowkit

Fotografie zverejnenej Anastasia Beverly Hills (@anastasiabeverlyhills)

Podľa Anastasie Beverly Hills Instagram môžeme očakávať, že tieto sladké jedlá veľmi skoro a oni budú k dispozícii na nákup online len za 40 dolárov za kus. Uložte to za daždivý deň v práci, keď máte náladu na vážny pick-me-up. Vieš čo myslím? Nemôžeme čakať, kým nebudeme počuť novinky o oficiálnom štarte, pretože naše lícne kosti nemôžu niesť bez toho, aby šli. 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

29 − 20 =

map