Nové blond vlasy Dakota Johnson sú dokonalým letným odtieňom

Dakota Johnson strávila prvú polovicu leta tmavšie ako natáčala 50 odtieňov sivej pokračovanie vo Vancouveri a vo Francúzsku, ale teraz, keď sa vrátila do spoločnosti L.A, oslávila dokončenie výroby s novou, ľahšou farbou vlasov.

Na obrazovke, Dakota charakter Anastasia Steele dlhé gaštanové hnedé pramene sú všetko, ale len veľmi chladné vlasy 26-ročná herečka hviezdy mimo obrazovku. Akonáhle prešla prestávkou, aktualizovala jej farbu jemnými, hrubými blondínkami, zmiešanými s tmavými podtónmi. Spolu s novým odtieňom Dakota tiež odtiahla predĺženia, ktoré nosí, aby sa jej úloha vrátila na jej dlhú pastvu na ramená, ktorá vyžaduje len oveľa viac než sušenie na vzduchu pre perfektnú kombináciu letných vlasov laisse-faire a kombináciu leštenia.

SÚVISIACE: Dakota Johnson sa vracia do L.A. po týždňoch natáčania 50 odtieňov vo Francúzsku

Medovo sfarbené zvýrazňujú pleť alabastrovej herečky, a to bude ešte lepšie, pretože Dakota trávi zvyšok letných hmlistých dní pod slnkom L.A. Zoberme si Dakotovu plážovú textúrovanú blondínku do našich nových #summerhairgoalgoals. Pozrite sa na odtieň Dakota na slnku a kliknite naň v našej galérii ešte viac premenení celebrít. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

31 − = 28

map