Novomanželka Jessica Chastainová ukazuje masívnu rock na jej prsteň prsteňa

Jessica Chastain má novorodenú žiara. Zero Dark Thirty herečka vystúpila so svojím novým manželom Gianom Luca Passiom de Preposulom v New Yorku v pondelok a predstavila ohromujúci prsteň v procese.

Chastain vyzerala šikovne v tmavomodrých šatách v tmavomodrých šatách, ktoré boli viazané v páse, nadmerné červené slnečné okuliare a neutrálne vrecko na dlhé popruhy, ktoré sa nosilo na ľavej ruke. Novomanželka si nechala svoje doplnky jednoduché, vyberala si náušnice alebo náhrdelník a mala len strieborné hodinky, aby nechala nádherný solitérny šperk a kapela na prstoch svadobného prsteňa sa stala stredobodom.

Jessica Chastain Ring EMBED
TheImageDirect.com

Herečka a jej partnerka sa v júni oženili na rodinnom panstve Passi de Preposulo, v Taliansku Villa Tiepolo Passi. Zatiaľ čo si uchovávala detaily svojej svadby súkromné, Chastain hostila niektorých hostí v zozname, vrátane Anny Hathawayovej a jej manžela Adam Shulman, ako aj jej Zero Dark Thirty spoluhráč Edgar Ramirez.

Jessica Chastain Gian Luca - LEAD
Kevin Mazur / VF15 / WireImage

Po rozprávkových svadobných pásoch sa pár páčilo v Európe pred návratom do USA.

SOUVISLOSTI: Zmena vzhľadu Jessica Chastain

Blahoželáme šťastnému páru!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 − = 82

map